jít naiDNES.cz

Jsem ošklivá, stydí se Matušova láska Lucinka. Díky ní se mi vrátil tenor, chlubí se on

Bohuš Matuš se sápe po teprve patnáctileté Lucii. | foto: Olga Hrušková

Bohuš Matuš (45) už svou mladičkou přítelkyni Lucii (16) dávno netají, nedávno dokonce přiznal, že už jejich vztah není jen platonický, jak se doposud dušoval. Mladá kráska už je jeho přítelkyní „se vším všudy“. Teď zamilovaná dvojice chodí po lesích, kde tenorový zpěvák haleká a vzkazuje: „Láska mi vrátila hlas!“

Není to tak dávno, co zpěvák Bohuš Matuš nebyl ve své kůži a nedařilo se mu ani profesně. To je ale minulostí, teď umělec vyzařuje spokojenost. O své štěstí se podělil na sociální síti.

Přátelé, je tomu rok, co jsme tady byli s mojí Lucinkou, a za ten rok se toho změnilo hodně. Vidíte, že už nejsem tak dýchavičný, zase mám tenor,“ svěřuje se Bohuš a začne halekat po lese, aby svým fanouškům předvedl, jak krásný má hlas.

Když máte někoho, koho máte rád, a on má rád vás, bezpodmínečně, to se to potom zpívá a žije,“ zdraví zpěvák z Píseckých hor a začne svou přítelkyni napomínat, aby se neschovávala a ukázala se na také na kameře.

Lucii se ale před kameru moc nechce. „Jsem ošklivá,“ myslí si Matušova přítelkyně, která se čerstvě vrátila z Floridy. „Mám se ale nejlíp, mám nejkrásnějšího muže na světě, spokojenost,“ dodává jedním dechem.

Láska holt hory přenáší a zastavit ji nemůže ani obrovský věkový rozdíl. Jak ostatně zpěvák často rád připomíná, mnoho umělců z branže mělo výrazně mladší partnery. 

Waldemar Matuška si začal s Olgou v jejích patnácti letech, Monika Štiková sbalila ve svých 46 letech zajíčka „dvacet a něco“ Biniase, a tak Bohuš s Lucií nejsou žádnou raritou.

Fotogalerie

Komentáře