Nevypadá na patnáct, pomazlil jsem ji! Bohuš Matuš o vztahu s mladinkou Luckou

Bohuš Matuš se sápe po teprve patnáctileté Lucii. | foto: Olga Hrušková

On brzy oslaví čtyřicáté páté narozeniny, ona před pár měsíci dostala občanku. Nyní spolu tvoří pár. Pokud si myslíte, že se toto děje jenom v Indii, není tomu tak. To je realita života muzikálového zpěváka Bohuše Matuše. A hrdě se ke svému vztahu s téměř o třicet let mladší brunetkou hlásí.

„Já jsem takový neškodný milovník. Rodiče to vědí a nevadí jim, že za mnou Lucinka chodí. Jsou muzikáloví fanoušci a Lucka se připravuje na konzervatoř, kam byla přijata,“ napsal nám Matuš.

Muzikálový herec si vztah s mladičkou Lucií velmi pochvaluje a prý je po uši zamilovaný. „Lucka mi dělá příjemnou společnost, ale nejde o žádné sexuální orgie a podobně,“ svěřil se zpěvák.

Na přímou otázku, jestli proběhl sex, odpověděl: „Ano, pomazlil jsem se s ní.“

„Nevypadá na patnáct. Lucka je více napřed, rozumí si více s jinou věkovou kategorií a já vůbec nevím, co bude. Chci, aby byla šťastná, o nic jiného mi nejde,“ říká zpěvák.

Ten nám dokonce odpověděl na otázku, kde se dospělí muži ve středním věku seznamují s tak mladými dívkami. „Potkal jsem ji v divadle na benefičním koncertu Hynka Tomma a od té doby se potkáváme,“ prozradil s tím, že s ní chtěl být zprvu jenom kamarád.

„Já jsem Lucince říkal, že s ní budu jen kamarád, že chci být sám, ale postupem času jsem zjistil, že je Lucinka úžasný andílek s IQ 121 a krásnou duší. Tak se na mě nezlobte,“ uzavřel Matuš.

Co si o jeho vztahu myslíte vy?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 15. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  116
 • Trapas
  60
 • Super
  35
 • Haha
  32
 • Sladký
  21
 • Cože
  10
Komentáře