Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Bohuš Matuš se sápe po teprve patnáctileté Lucii. | foto: Olga Hrušková

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš Matuš se pochlubil svou novou přítelkyní a všem spadla brada. Ne ale nad její krásou, nýbrž kvůli věku. Dívence bylo totiž v květnu teprve patnáct!

Pamatujete si ještě Výměnu manželek, do které se přihlásili sedmnáctiletá Iva a její o téměř třicet let starší manžel Marián? Tehdy ho téměř celý národ obviňoval z pedofilie. V podobné situaci je nyní i zpěvák Bohuš Matuš. Ten totiž ve svých čtyřiačtyřiceti letech randí teprve s patnáctiletou dívkou.

Ačkoliv občanský průkaz dostala teprve v květnu, Matuš ji poprvé vyvedl na společenskou akci již na konci měsíce lásky. Při dotazu na její věk se velký věkový rozdíl snaží bagatelizovat. „No, za pět let jí bude dvacet,“ sdělil Super.cz na přímý dotaz zpěvák s tím, že své nové lásce prý on sám od začátku říkal, že je starý kozel, aby si našla někoho mladšího. Dívenka je ale jeho šarmem prý tak uchvácená, že odmítla.

„Já jsem šťastný, když cítím, že mě má někdo rád, a od ní to cítím,“ dodal prý Matuš. Ten se podle svých slov již seznámil i s jejími rodiči. Maminka je údajně muzikálovou fanynkou a Matuše má ráda. Tak snad do něj není potají zamilovaná i její maminka. I když ta by se k němu věkově nejspíš hodila víc.

Bohuš Matuš si ale na mladinké dívky potrpí. I jeho expartnerka Nikola byla totiž o sedmnáct let mladší. Vztah jim ale letos v dubnu po osmi letech ztroskotal a Matušovi zbyly oči pro pláč. Pak ale naštěstí narazil na Lucii, která je o čtyři roky mladší, než byla Nikola v době, kdy se s ní dal dohromady.

My jenom doufáme, že tento vztah mu vydrží a Lucie bude tou osudovou láskou. Jinak si neumíme představit, jak mladé děvče představí Matuš příště. Vždyť on v podstatě nemůže s Lucií zajít ani na skleničku vína či do klubu. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:05 13. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  90
 • Tvl
  51
 • Super
  41
 • Haha
  25
 • Sladký
  19
 • Cože
  14
Komentáře