jít naiDNES.cz

Co ten prsten? Já jsem k ničemu, ona je ještě malinká, říká Bohuš Matuš

Tajemství nového prstenu vyzrazeno! Proč Bohuš Matuš koupil své lásce prsten? | foto: koláž expres

Mladičká přítelkyně Bohuše Matuše (46) změnila radikálně image. Nejdříve své kaštanově hnědé vlasy obarvila na blond, teď zase na fialovo. Pozornost ale vzbudil hlavně vzácný šperk, který Lucie měla na ruce. Je to zásnubní prsten? Proč si Lucinka na Muži roku dávala ruku na břicho?

Už dávno Lucii Palkaninovou tenorový zpěvák Bohuš Matuš nepředstavuje jako kamarádku. Před několika měsíci kápl božskou a přiznal, že s Lucií jsou „normálně“ spolu.

„My spolu samozřejmě jsme. Dlouho jsem se držel, ale když vás někdo tak moc miluje...,“ přiznal Expresu zpěvák s tím, že ale nedělá nic špatného a je to v souladu se zákonem.

Vztah se posouvá, a jak nám Bohuš Matuš později sdělil, počítá s Lucií do budoucna. „Já s ní počítám. Bude jí příští rok sedmnáct let, až bude plnoletá, tak si ji třeba vezmu. A já si ji i chci vzít, je úžasná,“ plánuje Matuš, který se doteď do svatby nehrnul.

Na Muži roku 2019 se zpěvák s Lucií objevil v objetí, ruku v ruce. Pár se od sebe nehnul na krok a Bohuš dával všem najevo, co pro něj mladá studentka znamená.

To ale nebylo to jediné, čeho si novináři na akci všimli. Lucii se na ruce blýskal vzácný šperk, a tak se nabízela otázka, jestli třeba neproběhly zásnuby.

Bohuš Matuš vzal svou Lucinku na Muže roku. Změnila image a pochlubila se...

Bohuš Matuš vzal svou Lucinku na Muže roku. Změnila image a pochlubila se prstýnkem!

Bohuš Matuš vzal svou Lucinku na Muže roku. Změnila image a pochlubila se...

Bohuš Matuš vzal svou Lucinku na Muže roku. Změnila image a pochlubila se prstýnkem!

„Oslavil jsem nedávno své 46. narozeniny na ranči u Kunětické hory. Dostal jsem ten nejlepší dárek, a to novou kapelu. Zkoušel jsem nové písně a Lucinka tam dostala prstýnek z lásky nebeské,“ sdělil nám poněkud tajemně zpěvák.

Jarek Šimek s Magdou Malou na oslavě Bohuše Matuše.

Jarek Šimek s Magdou Malou na oslavě Bohuše Matuše

„Dorazila tam i zpěvačka Magda Malá, se kterou pořádám sólové koncerty. Byl tam i český Freddie Mercury Jaroslav Břeský, skladatel a zpěvák Jarek Šimek, český Elvis Jakub Machulda a přijel moravský Karel Gott,“ rozpovídal se Bohuš o události, na které své Lucii daroval prsten.

Spekulovalo se, jestli prsten může být zásnubní.

„Dal jsem jí ten prstýnek, ale nepožádal jsem ji o ruku, je ještě malinká,“ vyvrátil Expresu spekulace tenor. To ale rozhodně nesnižuje jeho význam! Naopak.

Bohuš Matuš s Lucií na oslavě narozenin

Bohuš Matuš s Lucií na oslavě narozenin

„Lucince jsem koupil prstýnek snad poprvé a nebyl levný! Je od srdce a jiné jsem ho zatím nedal. Význam určitě má. Naše láska je od srdce,“ pokračuje Matuš.

Pořádně si ji hlídal.

Pořádně si ji hlídal a držel Lucii břicho...

Bystrý pozorovatel si všiml ještě jednoho detailu. 

Když totiž Bohuš Matuš s Lucií přijel na Muže roku, neustále ji držel na břiše. Také Lucie se svého břicha podezřele často dotýkala. Až to skoro vypadalo, že…

„Zatím se ale brát nebudeme. Není těhotná. Já jsem k ničemu,“ dodal s nádechem nadsázky zpěvák, který se nikdy netajil tím, že na roli otce nikterak nespěchá. Pokud vůbec se k takovému kroku odhodlá. 

Bohuš Matuš, který se znovu chystá na projekt 4 Tenoři, nám také v minulosti prozradil, že není příliš aktivní v posteli. „Já na to moc nejsem,“ řekl nám talentovaný muzikálový pěvec.

Hlavně že to neubírá na intenzitě jeho vztahu s mladou Lucií... 

Fotogalerie

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat