Úterý 27. října 2020, svátek má Šarlota, Zoja, Zoe
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Stojí za připomenutí: Žila jsem s Matušem, řekla Barbora Škrlová z kuřimské kauzy, on to potvrdil

  Zpěvák Bohuš Matuš podivné vztahy doslova přitahuje. Nejenže ve svých skoro padesáti letech čeká prvního potomka s nezletilou Lucinkou, která osmnácté narozeniny oslaví již jako maminka, v minulosti byl dokonce spojovaný s nechvalně známou Barborou Škrlovou z kuřimské kauzy. Ta tvrdila, že s populárním zpěvákem měsíc žila.

  Vztah Bohuše Matuše (46) a o téměř třicet let mladší Lucinky sice mnohým nedává spát, zpěvák a jeho mladá partnerka se spolu ale těší na prvního potomka, který by se měl narodit na přelomu listopadu a prosince. Zatímco Matuš je pro Lucii nejspíše první velkou láskou, on již za sebou několik vztahů má.

  Když pomineme fakt, že se většinou jednalo o mladé dívky, jeden stojí za připomenutí. Sama Barbora Škrlová tvrdila, že s ním žila.

  „Měsíc jsem žila s Bohušem Matušem v zahradní chatce. On vydělával zpěvem a z toho jsme oba žili,“ znělo jedno z tvrzení Barbory Škrlové, které před lety u soudu zopakovaly znalkyně.

  Zpěvák tehdy iDNES.cz přiznal, že se s ní zná, a následně informaci dalšímu serveru potvrdil. „Ona už to řekla? Ano, je to pravda. Je to asi deset let. Seznámila nás kamarádka, se kterou jsem zpíval ve sboru Campanella,“ řekl deníku Šíp.

  „Byl jsem v té době hodně věřící a žil jsem krátce předtím i nějaký čas v klášteře. Věděl jsem, že jí musím pomoci. Už tenkrát bylo znát, že je týraná. Byla psychicky narušená a tak trochu mimo. Ale strašně hodná. Žili jsme spolu měsíc. Byla strašně krásná, měla dlouhé vlasy, vypadala úplně jinak než dnes,“ popsal.

  „Poznal jsem ji asi před deseti lety, a to hodně krátce na pár potkáních s naší společnou kamarádkou Hankou. Ona mi tehdy říkala, že miluje, jak zpívám, a že mám podle ní tak krásný hlas, že když mě slyší, cítí něhu a lásku,“ sdělil tehdy Matuš, který se tak se Škrlovou měl seznámit v době, kdy mu bylo pětadvacet let.

  „Přišla mi taková přecitlivělá a tichá dušička. Když si ji vybavuju, spíš cítím holčičku, která potřebovala slyšet vlídné slovo. Tichá, až zakřiknutá, jako by jí v životě někdo hodně ublížil. Mně jí spíš bylo líto a byl jsem rád, že jí dělá radost můj zpěv. Chodívala občas na zkoušky na zpívání sboru Campanella. Netuším, jestli jí někdo někdy ublížil nebo jestli je nějak psychicky narušená. Spíš mi přijde, že žije, a myslím, že i žila, v nějakém svém světě, do kterého asi vidí málokdo. Těžko ji mohu po tak dlouhé době hodnotit,“ dodal tehdy Matuš, který se tak nevědomky připletl do kuřimské kauzy.

  Ta odstartovala v květnu 2007, když jeden z obyvatel Kuřimi na své dětské chůvičce s kamerou naladil záběry z podobného zařízení svých sousedů.

  Na těch k jeho překvapení byl na zemi ležící nahý a spoutaný chlapec.

  Policie následně zadržela chlapcovu matku Kláru Mauerovou. Její děti byly svěřeny do Klokánku, odkud ale beze stopy zmizela údajně teprve třináctiletá Anna. Následně vyšlo najevo, že Anna byla ve skutečnosti přibližně třicetiletá Barbora Škrlová, která zmizela do Dánska. Nakonec byla nalezena v Norsku, kde se měla vydávat za třináctiletého chlapce Adama.

  Pokusili jsme se kvůli vztahu se Škrlovou Matuše znovu konfrontovat, ten měl ale do vydání článku vypnutý telefon.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Po čtyřicítce žijeme na vypůjčený čas, říká lékař David Sedmera

  Premium Lidské tělo je velmi přesný a dokonalý mechanismus. V některých směrech až zázračný. Proč je však uspořádání těla...

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Shromáždění vlastníků jsou kvůli pandemii v ohrožení. Právník radí, co dělat

  Premium Vyhlášení nouzového stavu komplikuje situaci společenstvím vlastníků bytových jednotek. Do konce roku musí totiž výbory...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 27. října 2020, svátek má Šarlota, Zoja, Zoe
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz