Zmizení Boba Klepla: Střídá místa, jednou je u maminky, pak u přítelkyně, řekli v divadle

Bob Klepl měl v červenci vážnou nehodu na motorce. Doteď nese následky, a tak se stáhl do ústraní. Během týdne by měl začít znovu hrát. | foto: koláž expres

V červenci se Bohumil Klepl (60) srazil na své motorce s autobusem a skončil s propíchnutou plící, zlomenými žebry a s nalomenou lopatkou. Ačkoliv zranění byla poměrně vážná a lékaři mu doporučovali tříměsíční pauzu, herec nedbal jejich rad a zkolaboval. Od té doby má vypnutý telefon a divadlo zrušilo několik představení. Co je s Bobem Kleplem? Máme vyjádření ze Studia DVA.

Bob Klepl na konci září zkolaboval po třiceti minutách představení, a dokonce ho musela stabilizovat záchranka. Od té doby se mu nedá dovolat. „Bob Klepl měl v červenci nehodu na motorce a nebyla to banální zranění. Přestože mu lékaři doporučovali rekonvalescenci dva až tři měsíce, Bob je neposlouchal, protože nechtěl zklamat své diváky. Chtěl za každou cenu hrát,“ řekl nám ředitel marketingu a PR Studia DVA Tomáš Přenosil.

V létě zrušil jen dvě představení Vysavač v Brně, jinak hrál pořád,“ pokračoval Přenosil. Podle informací, které nám poskytlo Studio DVA, Klepl dojel na to, že neposlouchal signály svého těla, a tak se nakonec přece jen stáhl do ústraní. „My jsme mu doporučovali, aby si telefon nechal vypnutý, aby měl klid. Na doporučení lékařů je v rekonvalescenci v domácím léčení,“ sdělili nám v divadle.

Protože má herec téměř dva týdny vypnutý telefon a nereaguje na své přátele, zajímalo nás, zda je Bob Klepl skutečně doma, nebo jestli dokonce není v nemocnici. To vám nebudu říkat, kde přesně je. Není v nemocnici, ale ta místa střídá. Může být u přítelkyně, u maminky, prostě odpočívá,“ prozradil nám ještě Tomáš Přenosil.

V divadle trvali na tom, že herec se doposud dává dohromady z nehody, která se ukázala mnohem vážnější, než se na první pohled zdálo. „On to sám nejdřív zlehčoval. Prvnímu novináři dokonce řekl, že je v pohodě, ale tak to nebylo,“ sdělili nám v divadle. „Na konci října už normálně bude hrát,“ přesvědčoval nás Přenosil.

Bohumil Klepl se v minulosti potýkal s problémy s alkoholem, proto některá média spekulovala o tom, zda za jeho „výpadkem“ nestojí alkohol. Tuto variantu měli vyloučit jak zdravotníci, tak sám herec.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:59 21. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Super
  15
 • Haha
  14
 • Cože
  14
 • Sladký
  11
 • Tvl
  11
Komentáře