jít naiDNES.cz

Zmizení Boba Klepla: Střídá místa, jednou je u maminky, pak u přítelkyně, řekli v divadle

Bob Klepl měl v červenci vážnou nehodu na motorce. Doteď nese následky, a tak se stáhl do ústraní. Během týdne by měl začít znovu hrát. | foto: koláž expres

V červenci se Bohumil Klepl (60) srazil na své motorce s autobusem a skončil s propíchnutou plící, zlomenými žebry a s nalomenou lopatkou. Ačkoliv zranění byla poměrně vážná a lékaři mu doporučovali tříměsíční pauzu, herec nedbal jejich rad a zkolaboval. Od té doby má vypnutý telefon a divadlo zrušilo několik představení. Co je s Bobem Kleplem? Máme vyjádření ze Studia DVA.

Bob Klepl na konci září zkolaboval po třiceti minutách představení, a dokonce ho musela stabilizovat záchranka. Od té doby se mu nedá dovolat. „Bob Klepl měl v červenci nehodu na motorce a nebyla to banální zranění. Přestože mu lékaři doporučovali rekonvalescenci dva až tři měsíce, Bob je neposlouchal, protože nechtěl zklamat své diváky. Chtěl za každou cenu hrát,“ řekl nám ředitel marketingu a PR Studia DVA Tomáš Přenosil.

V létě zrušil jen dvě představení Vysavač v Brně, jinak hrál pořád,“ pokračoval Přenosil. Podle informací, které nám poskytlo Studio DVA, Klepl dojel na to, že neposlouchal signály svého těla, a tak se nakonec přece jen stáhl do ústraní. „My jsme mu doporučovali, aby si telefon nechal vypnutý, aby měl klid. Na doporučení lékařů je v rekonvalescenci v domácím léčení,“ sdělili nám v divadle.

Protože má herec téměř dva týdny vypnutý telefon a nereaguje na své přátele, zajímalo nás, zda je Bob Klepl skutečně doma, nebo jestli dokonce není v nemocnici. To vám nebudu říkat, kde přesně je. Není v nemocnici, ale ta místa střídá. Může být u přítelkyně, u maminky, prostě odpočívá,“ prozradil nám ještě Tomáš Přenosil.

V divadle trvali na tom, že herec se doposud dává dohromady z nehody, která se ukázala mnohem vážnější, než se na první pohled zdálo. „On to sám nejdřív zlehčoval. Prvnímu novináři dokonce řekl, že je v pohodě, ale tak to nebylo,“ sdělili nám v divadle. „Na konci října už normálně bude hrát,“ přesvědčoval nás Přenosil.

Bohumil Klepl se v minulosti potýkal s problémy s alkoholem, proto některá média spekulovala o tom, zda za jeho „výpadkem“ nestojí alkohol. Tuto variantu měli vyloučit jak zdravotníci, tak sám herec.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:59 21. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Super
  15
 • Haha
  14
 • Cože
  14
 • Sladký
  11
 • Tvl
  11
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře