Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a od té doby má hluchý telefon

Bob Klepl je nezvěstný. Svým kolegům nebere telefon a zrušil divadelní představení. | foto: Herminapress

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia DVA a pořadatelé představení museli zrušit. Od té doby je herec v domácím léčení a nadále ruší všechny společenské akce i divadelní představení. Podle informací Blesk.cz má herec téměř dva týdny vypnutý mobil.

Bob Klepl ruší akce, které měl nasmlouvané. Podle Blesk.cz naposledy zrušil focení do charitativního kalendáře Proměny. Nezlobte se, nemám oprávnění vám k tomu cokoli říkat,“ odmítla podat jakoukoli informaci produkční projektu. „Focení bylo zrušeno pro mě z neznámých důvodů,“ sdělil PR manažer Vojtěch Frajt.

Bob Klepl vystoupil 28. září v představení Vysavač, kde ale po pár minutách zkolaboval, a dokonce přijela záchranka, která ho musela stabilizovat. Herec odmítl převoz do nemocnice a domů se dopravil taxi. Zřejmě i to přispělo ke spekulacím, že za kolapsem stál alkohol, což však Bob Klepl odmítl. Vše nasvědčuje tomu, že je herec přetížený a stále se zotavuje z červencové nehody na motorce, během níž si propíchl plíci a zlomil žebra.  

Vůbec nevím, co s ním je. Nemůžu se mu dovolat,“ řekla herečka Alice Bendová (44) s tím, že od úterý má Klepl hluchý telefon a nedá se mu dovolat. O tom, že je herec ve špatném zdravotním stavu, svědčí i fakt, že se ruší veškerá divadelní představení.

Zatím jsme museli zrušit dvě říjnová představení. To ale neznamená, že ho diváci do konce roku na jevišti neuvidí. Vše bude záležet na jeho zdravotním stavu. V tuto chvíli vám nedokážu nic slíbit, ale všichni věříme, že mu bude brzy lépe,“ sdělil ředitel marketingu divadla Tomáš Přenosil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:16 19. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  40
 • Cože
  32
 • Haha
  22
 • Tvl
  19
 • Super
  17
 • Sladký
  11
Komentáře