jít naiDNES.cz

Bob Klepl se našel! Po třech týdnech domácího léčení se objevil v divadle

Lékaři mu po nehodě doporučovali léčit se dva až tři měsíce. Bob Klepl neposlechl a zkolaboval. | foto: facebook

Konečně se našel! Herec Bob Klepl, který před téměř třemi týdny záhadně zmizel a vypnul si dokonce i mobilní telefon, se včera zničehonic objevil ve hře Líbánky na Jadranu. Potvrdila se tak slova ředitele marketingu a PR Studia DVA Tomáše Přenosila, jenž Expresu nedávno prozradil, že se Klepl k práci vrátí koncem října.

Skoro tři týdny žili fanoušci populárního herce Boba Klepla v nejistotě. Zrušil totiž hned několik představení, vypnul si mobilní telefon a nekomunikoval dokonce ani s kolegy z divadla.

Když Expres před týdnem kontaktoval ředitele marketingu a PR Studia DVA Tomáše Přenosila, vysvětloval nám, že se Klepl na doporučení lékařů v domácí péči zotavoval z vážné nehody na motorce, při níž si v červenci zlomil tři žebra a propíchl plíci. Předtím totiž rekonvalescenci podcenil.

„Bob Klepl měl v červenci nehodu na motorce a nebyla to banální zranění. Přestože mu lékaři doporučovali rekonvalescenci dva až tři měsíce, Bob je neposlouchal, protože nechtěl zklamat své diváky. Chtěl za každou cenu hrát,“ vysvětloval Přenosil.

Klepl prý střídal místa pobytu, bydlel u maminky i přítelkyně a telefon měl vypnutý na základě doporučení kolegů z divadla, aby byl jeho klidový režim dokonalý. Teď se ale konečně na veřejnosti objevil.

Jak informuje server Blesk.cz, včera Klepl znovu vystoupil ve hře Líbánky na Jadranu. Potvrdila se tak slova Tomáše Přenosila, že se do pracovního nasazení vrátí koncem října.

„Byl výbornej a to, že měl autonehodu, na něm není vůbec vidět. Nepoznamenala ho ani psychicky,“ popsala Blesku dokonce jedna z divaček. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:38 1. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Haha
  9
 • Trapas
  9
 • Tvl
  8
 • Sladký
  6
 • Cože
  4
Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

jít naiDNES.cz