jít naiDNES.cz

Dorostly mu snad vlasy? Bob Klepl se změnil k nepoznání!

Vlasy mu sice začaly řídnout již před řadou let, herec Bohumil Klepl si alespoň na chvíli zase mohl vyzkoušet, jaké je to mít bujnou hřívu. V novém filmu Tomáše Svobody „Dvě nevěsty a jedna svatba“ se totiž musel proměnit v máničku!

Filmoví maskéři mají někdy hodně práce. To byl i případ těch, kteří si museli vzít do parády herce Bohumila Klepla. Ten totiž v nové komedii „Dvě nevěsty a jedna svatba“ ztvárnil roli svérázného rockera a fandy skupiny Brutus a na řadu tak musela přijít paruka.

A změna to byla taková, že Klepla téměř nikdo nepoznal. „S parukou mě nikdo nepoznal, občas si mě pletli s Mišíkem, občas s Magorem Jirousem, ale mně to dělalo dobře. On je to takový magor, fanoušek kapely, co sbírá kelímky od piva, které vypil na koncertech. Což je abnormalita, scenáristický exces, ale je to vtipné a diváky to pobaví,“ svěřil se herec, který sice nikdy na rockové koncerty nechodil, sám je ale pořádá.

„Mám doma vybavení, pět kytar, basovku, bicí, a když se sejdou kolegové herci a je trochu veseleji, tak hrajeme a děláme rock. I když to neumím,“ vysvětlil s úsměvem Klepl, který ve filmu ztvárnil partnera své dlouholeté kamarádky Evy Holubové.

V komedii „Dvě nevěsty a jedna svatba“ dále uvidíme Annu Polívkovou, Ester Geislerovou, Jana Dolanského a Jaroslava Plesla. V kinech od 26. dubna.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:54 17. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  8
 • Trapas
  7
 • Super
  6
 • Haha
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  5
Komentáře