Skončil u psychiatra! Klepl po svém zmizení vyhledal pomoc, co ho zlomilo?

3. listopadu 2018

Bob Klepl nechtěl zklamat diváky, a tak hrál navzdory tomu, že mu to lékaři nedoporučovali. | foto: facebook

Skoro tři týdny o sobě nedal vědět a doteď ani není jasné, co přesně se s populárním hercem Bobem Kleplem po většinu října dělo. Ačkoliv ředitel marketingu Studia DVA Expresu řekl, že podstupoval rekonvalescenci v domácím léčení kvůli červencové dopravní nehodě, ve skutečnosti pouze doma nebyl. Vyhledal totiž pomoc psychiatra!

V divadle kvůli němu zrušili dvě představení, vypnul si dokonce i telefon a nedával o sobě nikomu vědět. Až po téměř třech týdnech se herec Bob Klepl zničehonic objevil ve hře Líbánky na Jadranu.

Všichni měli za to, že po červencové dopravní nehodě na skútru podcenil rekonvalescenci, a když pak zkolaboval přímo během jedné ze svých her, musel nasadit klidový režim a skončil v domácím léčení. To alespoň Expresu řekl ředitel marketingu a PR Studia DVA Tomáš přenosil.

Ve skutečnosti ale Klepl pouze v domácím léčení u přítelkyně a své matky nebyl. Údajně totiž vyhledal pomoc psychiatra! Jeden z jeho divadelních kolegů Blesku prozradil, že herec z několika populárních komedií neunesl fakt, že kvůli němu muselo být přerušeno představení.

„Totálně ho srazilo na kolena, když v září zkolaboval během představení Vysavač, které museli ukončit a poslali lidi domů. Bral to jako svoje selhání! Nebyl z toho psychicky v pohodě, a proto navštívil odborníka. Mluví se tady o tom, že podstoupil psychoterapie,“ řekl Kleplův kolega.

Jak se ale zdá, nyní už se Klepl dal po zdravotní i psychické stránce dohromady. Vrátil se do plného pracovního nasazení a podle fanoušků na sobě nedává vůbec nic znát.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Komentáře