Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Manželka miliardáře horší než laciná prostitutka. Bianca Censori vyvolává už jen lítost

  Kanye West (46) a jeho žena Bianca Censori (29), se momentálně nachází v Paříži, kde se koná týden módy. Kontroverzní manželé jsou však v pořádném průšvihu, Kanye totiž Biancu na veřejnosti prezentuje téměř zcela nahou. Posledně Bianca porušila francouzské zákony, kdy všem ukázala svou vulvu. Hrozí jí pokuta a mohla by skončit za mřížemi. Její příbuzní to dávají za vinu Kanyemu.

  Dříve uznávaný rapper Kanye West (46), se svou manželku Biancu Censori (29) pravidelně ukazuje v šokujících outfitech, nad kterými celý svět kroutí hlavou. I přesto, že už jsme toho na kontroverzním páru viděli mnoho, tak nás nepřestávají překvapovat.

  Nyní se nacházejí v Paříži, kde se postarali o pořádný poprask. Na jednu z módních přehlídek dorazil Kanye zcela zahalen, zatímco Bianca vynesla pouze kožich, který doplnila o průhledné silonky – bez kalhotek. Všem přítomným novinářům, hostům a fanouškům tak ukázala vulvu.

  Bianca Censori v Paříži

  Nyní jí však hrozí pokuta ve výši 15 000 euro (381 000 korun) nebo dokonce roční vězení. Ve Francii je totiž odhalení genitálií na veřejnosti samozřejmě ilegální.

  „Úmyslné předvádění sexuálních projevů před zraky jiných osob na veřejně přístupném místě se trestá odnětím svobody na jeden rok a pokutou 15.000 euro,“ říká článek 222–32 nového trestního zákoníku.

  Možný trest Biancu ani Kanyeho ale nevyděsil. Bianca hned den poté vyrazila do centra Paříže ještě ve více odvážném outfitu, než byl ten předešlý. A tentokrát ukázala naprosto vše.

  Oblékla si černý průsvitný komplet, pod který si nevzala ani kalhotky, ani podprsenku. Všichni ji tak mohli vidět zcela nahou. Rozzuřená je především i Biancy rodina, která Kanyeho označuje za nebezpečného manipulátora, jenž ponižuje je i jejich dceru.

  Bianca Censor v Paříži oblékla mnoho šokujících outfitů

  „Biančin otec Leo se chce setkat s Kanyem a zeptat se ho, co si sakra myslí, když se s Biankou promenáduje jako s nahou trofejí,“ řekl Daily Mailu člověk blízký rodině Censoriových. Stejný zdroj si je také jistý, že rapper by nikdy nedovolil svým dcerám něco takového udělat, a proto nechápe, proč v tom podporuje vlastní ženu.

  „Ví, že v pekle neexistuje žádný způsob, jak by to Kanye svým dcerám dovolil, takže nedává smysl, proč by v tom podporoval svou vlastní manželku,“ pokračoval. „Žádný muž by nikdy neměl povzbuzovat ženu, kterou miluje, aby vyšla na veřejnost a prezentovala se takto. To není láska. To je kontrola,“ zakončil.

  Prostitutka, nebo žena miliardáře?

  Kanye, který se s Biancou oženil během soukromém obřadu v prosinci 2022, byl také obviněn z toho, že ji „vyloučil“ z její rodiny v Austrálii. Bianca se také odmlčela ze sociálních sítích a nekomunikuje se svou rodinou ani přáteli. Není to také poprvé, co Biančina rodina a přátelé zpochybňují Kanyeho úmysly.

  „Její rodina a přátelé jsou ponížení, protože je to stále horší a horší. Bianca si zjevně neuvědomuje, že to, co měla na sobě, není jen nechutné a dává to špatný příklad, ale také potenciálně porušuje zákon. Mezitím je Kanye zahalený do pěti vrstev oblečení, a i když jeho žena vypadala promrzle, když byla nahá a zabalená v igelitu, nenabídl jí ani jednu ze svých pláštěnek,“ řekl zdroj.

  Bianca Censori jde z extrému do extrému

  Kanye byl dříve obviněn z toho, že své ženě vnutil soubor pravidel, podle kterých se měla řídit a která údajně zahrnovala nemluvení na veřejnosti a jedení pouze konkrétních jídel. Údajně také zavedl omezení na to, co může a co nesmí nosit.

  Vadí to také Kanyeho bývalé ženě Kim Kardashian, která mu zakázala, aby se Bianca takhle odhalovala v blízkosti jejich dětí. „Kim nařídila Kanyemu, aby nikdy nedovolil, aby se Bianca takhle oblékala u jejich dětí. Opravdu ji překvapilo, že Kanye nechal svou ženu takhle odejít z domu,“ zakončil zdroj.

  Fotogalerie