jít naiDNES.cz

Česká Miss Bezděková si vydupala atraktivní job. Má ale Andrea šanci uspět?

Andrea Bezděková je krásná, to ale mnohdy v zahraničí nestačí. | foto: Miss Events/Martin Sebesta/Petra Odrazilová

Dlouhé měsíce vedla s novým vedením České Miss, které před ní upřednostňovalo Natálii Kotkovou, zákopovou válku. Jenom několik týdnů před zvolením nové královny krásy se ale konečně dočkala. Martin Ditmar a Eva Čerešňáková dohodili Andree Bezděkové práci snů. Má to ale háček. Nic totiž nemá jisté.

Když začátkem dubna loňského roku Andrea Bezděková získala korunku královny krásy pro rok 2016, myslela si, že se jí přes noc změní celý život. To se ale nestalo. V létě totiž došlo ve vedení soutěže k převratu a otěže nad celou soutěží převzali Martin Ditmar a Eva Čerešňáková. A ti jaksi přestali s právoplatnou vítězkou počítat a upřednostňovali Natálii Kotkovou, která jim šla víc na ruku.

Jenom několik týdnů před finálovým večerem České Miss 2017 se ale vše změnilo. Ditmar s Čerešňákovou ve spolupráci s modelingovou agenturou Pure Model Management totiž domluvili Bezděkové její první zahraniční cestu. Má to ale háček. Zatím totiž nemá nic jisté.

Aktuálně se řeší nesmírně atraktivní kontrakt s portugalským klientem pro Českou Miss 2016, která včera na dva týdny odletěla pracovně do druhého největšího portugalského města Porta,“ sdělila Eva Čerešňáková.

V případě, že bude klient s Andreou spokojený a vybere si ji pro dlouhodobou spolupráci, má Andrea šanci získat celoroční kontrakt a vydělat si desetitisíce eur,“ upřesňuje Roman Holárek za modelingovou agenturu.

Jelikož ale samo vedení společnosti přiznává, že Andrea s prací modelky v zahraničí má jenom minimum zkušeností, její šance jsou mizivé. Minimálně ale může nadchnout svou krásou a bezprostředností.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:25 25. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  12
 • Super
  10
 • Trapas
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
Komentáře