Berenika Kohoutová se obhajuje nahou Lady Gaga. Jenže nechápe, co je vkus

Když dva dělají totéž, není to totéž. Nikdy! A tuhle lidovou moudrost nedávno potvrdila Berenika Kohoutová (27), když si na Instagram vystavila snímek, na kterém se sice rýsují její dokonalé křivky, bohužel i s přídavkem řitní rýhy (promiňte, lépe to napsat neumíme). Nemůže se tak holt divit, že to od lidí schytala. Na svou obranu Kohoutová sdílela nahý akt Lady Gaga, která je v rebeliích už zkušená. Jenže na rozdíl od Bereniky v mantinelech vkusu.

Berenika Kohoutová se nechala vyfotit předkloněná z lisabonském balkonku i s celou holou zadnicí. To, že se před ní rýsuje ruina domu v kontrastu s malebnými lisabonskými domy, opravdu není na výjevu ve „zlatém řezu“ to hlavní, jak upozorňuje fanklub herečky. Ten se rozčiluje, že nikdo neobdivuje krásy architektury a všichni se jen pohoršují nad nahotou.

Problém je, že lidé se nepohoršují nad nahotou, ale nad nevkusem nahé fotografie. Berenika vystavila to, co by měla vidět jen její toaleta nebo maximálně přítel. Fotografii s černou hlubinnou dírou opravdu může za delikátní považovat málokdo.

V reakci na svůj hanbatý snímek a na svou obranu sdílela Berenika Kohoutová „skandální“ fotografii Lady Gaga a napsala k tomu: „Tak takhle se pobuřuje v Americe, přátelé!“ Lady Gaga sice je provokatérka a s nahotou ani podivnostmi všeho druhu nemá problém, jenže umí své tělo prodat vkusně a v graciézních aktech. Tentokrát se navíc extravagantní blondýna držela zpátky a dohromady nic neukázala.

Poprsí bylo „rozmazané“ v aplikaci na úpravu fotek, klín zahalený paží.

Prostě ženská silueta bez toho, aby to na první signální evokovalo anální sex a vyvolávalo debatu, zda k němu už došlo nebo ještě dojde.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:56 1. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  23
 • Super
  18
 • Tvl
  15
 • Haha
  11
 • Sladký
  9
 • Cože
  7
Komentáře