jít naiDNES.cz

Ben Stiller a modelka Heidi Klum? Tohle by byl vážně divný pár!

Ben i Heidi jsou veselá dvojka. Na Premiéře házeli jeden vtip za druhým. | foto: Koláž expres/profimediaProfimedia.cz

Známý komediální herec Ben Stiller způsobil rozruch v australském Sydney, kde se na premiéře filmu Zoolander 2, jehož je hlavní hvězdou, objevil ve společnosti světoznámé top modelky Heidi Klum. Chovali se velice přátelsky, pózovali fotografům a dokonce neváhali a zvesela se pouštěli do různých formací a vtipných póz, kterými na sebe strhli veškerou pozornost.

Bláznivá komedie Zoolander z roku 2001 se konečně dočkala pokračování. Opět v režii Bena Stillera, který ve filmu znovu ztvární hlavní roli Dereka Zoolandera, bezmozka, jenž se snaží za každou cenu prorazit ve světě módy jakožto model.

Lapálie, které prožíval v prvním díle, nesklidily u diváku zcela pozitivní ohlasy. Ben se však i přes to pustil do natáčení dalších Derekových dobrodružství a také je dokončil.

V Zoolanderovi 2 se po boku Bena Stillera objeví i Owen Wilson.

V Zoolanderovi 2 se po boku Bena Stillera objeví i Owen Wilson.

Zoolander 2 měl premiéru v pondělí, 25. 1. 2016, a to v australském Sydney, kam Stiller dorazil v doprovodu známé top modelky Heidi Klum.

Nesouměrný pár na premiéře hýřil vtipem, pózoval a navozoval takovou atmosféru, která odpovídá tomu, jaká by měla být atmosféra na promítání crazy komedie ve Stillerově stylu.

Heidi i Ben mají smysl pro humor, a to jak každý zvlášť, tak hlavně společně.

Heidi i Ben mají smysl pro humor, a to jak každý zvlášť, tak hlavně společně.

Přítomnost německé modelky po boku známého herce vyvolává spekulace. Je soužití s manželkou herečkou Christine Taylor, která mimo jiné hrála i v Zoolanderovi 1, harmonické? Nemá čirou náhodou Ben Stiller tak trochu zaječí úmysly?

Možné je vše, pravděpodobnější varianta však zůstává, že Ben je prostě perfekcionalista, a proto mu přišlo příhodné přijít na premiéru filmu, který je spíš „parodií na módu“ právě v doprovodu Heidi, jenž je symbolem módy nejen v Německu, ale po celém světě.

Fotogalerie

Premiéra filmu se u nás chystá na 18. února 2016.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:37 25. května 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Haha
  7
 • Trapas
  7
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  4
Komentáře