Pátek 21. června 2024, svátek má Alois
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Trable v ráji? Ben Cristovao je údajně aktivní na Tinderu, Dominique Alagia sdílí videa o nevěře

  Jak to vypadá mezi tiktokerkou Dominique Alagiou a zpěvákem Benem Cristovaem? Nedávno se na sociálních sítích objevilo video, kde se líbají při západu slunce na pláži. Vše ale možná není tak růžové, jak se na první pohled zdá. Několik dívek nyní na sítích sdílí, že Cristovao je aktivní na seznamce Tinder.

  Údajný vztah Bena Cristovaa (36) a Dominique Alagii (19) patří k nejprobíranějším tématům na sociálních sítích. Ani jeden z nich ho nikdy sice nepotvrdil, i přes to jsou lidé přesvědčení o tom, že doopravdy pár tvoří. Nebo minimálně nějaký čas tvořili. Teď se totiž začaly šířit informace o tom, že je Cristovao aktivní na seznamce Tinder.

  Před nedávnem uniklo na sociální sítě video, které údajně zveřejnila Alagia pouze pro své blízké přátele na Instagramu. Na videu si dává romantický polibek s Cristovaem při západu slunce na pláži, s největší pravděpodobností na dovolené v Dominikánské republice. Lidé na sítích tak byli přesvědčeni, že tvoří pár. Video však později z TikToku zmizelo. „Musel jsem to smazat. Víc nemohu říct,“ uvedl jeho původní šiřitel. Proč bylo video smazáno a jestli to bylo po domluvě s Alagiou nebo Cristovaem, zůstává záhadou.

  Přestože bylo video odstraněno, všichni věřili, že Alagia a Cristovao spolu skutečně randí. Nyní však do příběhu vstupuje nový zvrat. Několik dívek na sociálních sítích sdílelo, že objevily profil Bena Cristovaa na Tinderu.

  „Holky, včera v noci mi na Tinderu vyskočil Ben. Je to určitě on, protože má ověřený profil. Přijde mi to divné, když by měl být od listopadu zadaný,“ napsala jedna z nich na Facebooku a přiložila snímek obrazovky jeho profilu. Profil, který sdílela, měl popisek v angličtině: „Plant-based, singer, not looking for a relationship“. Byla na něm také fotografie Cristovaa a jeho věk. Účet měl takzvanou modrou fajfku, tedy ověřený profil, což dodávalo spekulacím na věrohodnosti.

  Ověřování na Tinderu mohou provést pouze lidé, kteří se skutečně nacházejí na nahraných fotkách. Na druhou stranu je však nutné dodat, že to nutně neznamená, že profil musí patřit přímo zpěvákovi. Lidé na sociálních sítích diskutovali, že po ověření lze fotky měnit. „Ověření je jen pro srandu. Klidně ho může mít i fiktivní postava,“ psala jedna z diskutujících na Facebooku. „Ověření jen potvrzuje, že nejste robot. Profil může patřit komukoliv,“ dodala další.

  Tinder na svých stránkách uvádí, že pokud uživatel smaže některé své fotky, může být požádán o opětovné ověření. „Pokud smažete jednu nebo více profilových fotografií, můžete být požádáni o opětovné ověření,“ uvádí Tinder. Přesto není zcela jasné, zda se jedná o pravý profil zpěváka. Někteří tvrdí, že Cristovao nepotřebuje randit na Tinderu.

  Jiní uživatelé na sítích však spekulují, že to mezi ním a Alagiou opravdu skřípe. Devatenáctiletá influencerka totiž na TikToku v poslední době sdílí různá videa o nevěře. „Nepamatuji si, co jsem dělala včera, ale pamatuji si, jak jsem se cítila, když jsem zjistila, že je tam další holka,“ píše se v jednom z videí. „Další ráno, snažící se pochopit, proč mě podvedl,“ zní další.

  Fotogalerie