Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Rozchod bizarního páru? Ben Cristovao a Domi Alagia se prý rozešli, influencerka brečí na TikToku

  Ben Cristovao a Domimique Alagia jsou údajně na společné dovolené.

  Ben Cristovao a Dominique Alagia jsou údajně na společné dovolené. | foto: TikTok

  Konec bizarního páru? Na sociálních sítích se šíří zvěsti, že se Ben Cristovao a Dominique Alagia rozešli. Alagia totiž na TikTok přidává videa se slzami v očích a píše, že se moc snažila o svou oblíbenou osobu v životě nepřijít. Mezi tím Cristovao ale mlčí a žádná bizarní vyjádření veřejně nesdílí. Na rozdíl od ní je totiž dospělý.

  Jedním z nejpřekvapivějších nových párů letošního roku je bezesporu influencerka Dominique Alagia (19) spolu se zpěvákem Benem Cristovaem (37). O vztahu mnoho měsíců mlžili a nechtěli říct, jak to mezi nimi doopravdy je. Po tom, co nedávno alespoň částečně Alagia potvrdila, že spolu opravdu jsou, se zdá, že vztah skončil rychleji než začal.

  Spekulace o partnerském vztahu začaly zhruba v lednu letošního roku, kdy začali sdílet příspěvky ze stejného místa. Vydali se totiž do Dominikánské republiky, nicméně ani jeden z nich nikdy neukázal, že by mohl trávit čas s tím druhým. Jenom bizarně sdíleli totožné fotky a asi doufali, že to žádnému fanouškovi nedojde.

  Jenže to se zmýlili a lidé na sociálních sítích začali o jejich vztahu aktivně diskutovat. Největším tématem k diskuzi byl jejich zhruba sedmnáctiletý věkový rozdíl, což u dospělých lidí ve stejné životní fázi není nic tak překvapivého. Jenže u páru, ve kterém Alagia teoreticky teprve dokončuje střední školu a Cristovao vyprodává pražský Eden, rozhodně nesedí. Oba tak vedle sebe spíše působili, že si Cristovao pořídil jakýsi módní doplněk než životní partnerku.

  Čím víc o vztahu oba mlžili, tím víc se o něm spekulovalo. Oba byli pod absolutním drobnohledem, lidé zkrátka chtěli vědět, jak to mezi nimi je. Jejich „vztah“ ale provázela i některá dramata. Nejdříve našli lidé jeho profil na online seznamce, pak začala Alagia sdílet videa o nevěře. Ještě nedávno sice tvrdila, že čím více veřejnost bude vztah řešit, tím více ho ona bude chránit, teď už jí její slova téměř nikdo nevěří.

  Za neustále rozebíraní vztahu si Alagia může bezpochyby sama. Na TikToku totiž jako obvykle sdílela nicneříkající vyjádření o tom, že ztratila jejího oblíbeného člověka. Samozřejmě také video doplnila slzami v očích a pod video jen napsala, že se snažila o něj nepřijít.

  Jenže tam podivné vyjadřování nekončí. Cristovao totiž přidal k jedné z fotek na Instagramu nápis „nádech“. Alagia jen o pár hodin později přidala k fotce úplně stejné slovo, jenom italsky.

  Cristovao na rozdíl od mladé influencerky mlčí a žádná trapná vyjádření nepřidává. Na rozdíl od ní evidentně má vlastní život a nemá zapotřebí brečet na Instagramu.

  Fotogalerie