Pátek 12. dubna 2024, svátek má Julius

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Jedna z nejvlivnějších influencerek Bé Hà Nguyen o hejtrech: Bylo to bolavé, říká

  Bé Hà Nguyen (27) promluvila v rozhovoru pro Expres o hejtrech. Ti ji na sociálních sítích nešetří, jak sama přiznává, ostřejší komentáře padají hlavně na TikToku. „Bylo to bolavé,“ uznává během vzpomínání na jeden z těch, které ji osobně zasáhly. Bé Hà je jednou z mála influencerek, které nevyhledávají skandály, vedle točení videí se soustředí na podnikání a řadí se mezi nejvlivnější internetové osobnosti u nás.

  Bé Hà Nguyen patří mezi nejznámější české youtuberky, první videa točila už v útlém věku. Je jí teprve sedmadvacet, na internetu na sebe začala ale upozorňovat už před jedenácti lety. Jenom na Instagram, Youtube a TikTok přitom nesází, je si dobře vědoma toho, že sláva je jako polní tráva a zabředla tak do světa podnikání.

  „Pro mě to důležité bylo, jelikož jsem na scéně už dlouho. Člověk nechce sedět celý život na jednom místě, pro mě byl ten posun v podobě vlastního podnikání. Jako tvůrce jsem asi dosáhla vlastního limitu,“ prozradila Expresu Bé Hà.

  Ta má vlastní značku šperků, úspěšný podcast Malá, kromě toho vydala třeba i vlastní kuchařku. V roce 2020 byla vyhlášena mezi 30 nejvlivnějšími Čechy na sociálních sítích. Jako taková zažila i hodně kritiky, jak přiznala Expresu, hejtři ji opravdu nešetřili.

  „Když byl covid, začínala jsem na TikToku. Tam jsou lidé co se týče názorů víc otevření. Nasdílela jsem video o tom, jak cvičit doma, protože byla karanténa a nikam se nemohlo. Dostala jsem komentář, který mě zasáhl. Stálo v něm, že na to, že doporučuji jak cvičit, tak na to nevypadám. To bylo bolavé,“ vzpomíná s tím, že se ale anonymy nenechává rozhodit, hlavní je totiž zdravé sebevědomí.

  Bé Hà Nguyen

  Nepřítelem byla ale také sama sobě. Z přepracování a vyčerpání se jí začal objevovat ekzém a i v mladém věku se div nepřiblížila pocitu vyhoření. Musela si tak pečlivě poskládat priority.

  Míšinu kariéru na sítích neprovází ani žádné skandály, proč je influencerka nevyhledává a jak se jim vyhýbá? To a mnohem více se dozvíte ve videu.

  Fotogalerie