jít naiDNES.cz

Strýcová slavila v centru Prahy. Předvedla i vítězný tanec!

Životní úspěch se musí řádně oslavit. Toho si je vědoma i tenistka Barbora Strýcová. A nutno říct, že svému závazku nezůstala nic dlužná. Dokonce předvedla neskutečný vítězný tanec!

Letos oslavila Kristova léta a všichni jí věštili tenisový důchod. Ona ale všem ukázala, že rozhodně do starého železa nepatří. Z letošního Wimbledonu si plzeňská bojovnice přivezla titul ze čtyřhry, semifinále z dvouhry a první příčku v deblovém žebříčku. A takový úspěch si zaslouží oslavu.

A Strýcová, která se nechala slyšet, že svůj životní úspěch zapije několika pivy a vínem, rozhodně s oslavami neotálela. Improvizované párty, která se uskutečnila v úterý večer v celebritami oblíbené kavárně v centru Prahy, se zúčastnila přibližně dvacítka jejích nejbližších přátel, mezi nimiž nechyběli fotograf Benedikt Renč, tenistka Andrea Sestini Hlaváčková, herečka Jitka Ježková s manželem Milanem či partner samotné Báry Strýcové Petr Matějček.

Z dostupných videí je zřejmé, že párty to byla více než vydařená. Strýcová byla na roztrhání, alkohol tekl proudem, došlo na sfouknutí svíček na slavnostním dortu i na vítězný tanec.

Sami se podívejte na video, jak umí tato tenisová bohyně oslavovat. A nutno říct, že zaslouženě.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat