jít naiDNES.cz

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu, jehož byla ještě donedávna součástí. Zvláštní pozornost potom věnovala oslavám, které následují po důležitých zápasech, naposledy po Fed Cupu. Co všechno Strýcová vypila a proč jsou její kolegyně v pití nemožné?

Jak vypadá večírek tenistek? O tom se Barbora Strýcová rozhovořila v talkshow 7 pádů Honzy Dědka. „Oslavy tenistek jsou nic moc. Jsou tam mladé holky a ony neumí pít. Já už jsem v tom matadorka. Chtěla jsem je donutit k panákům, ale nepovedlo se, pily nějaké frisco nebo co to bylo,“ stěžuje si na špatný výběr alkoholu svých mladších kolegyň.

Já jsem to všechno kombinovala, takže během noci jsem šla několikrát na záchod, což mi pomohlo, a pak jsem to znovu nastartovala. Pily jsme drinky Turbo, Mascarpone, taky šampaňské, víno, pivo a všechno dohromady,“ líčí Strýcová divoké alkoholové kombinace po vítězství letošního Fed Cupu.

Problém byl v tom, že to skončilo v šest a v sedm už jsme v šatně pily hruškovice, ještě když jsme celý den nejedly. Pak byla tiskovka, která tedy byla...,“ vypráví tenistka.

Kdo tedy bude její mladší kolegyně učit pít, když ona už v týmu nebude? „Ony jsou mladé, ale to se všechno doučí. Třeba kapitán, ten je v tom dobrý!“ odpověděla Bára.Roztančily jsme to hodně na baru, prostě to bylo se vším všudy. Alkohol i tanec,“ chválí si Strýcová večírek s tenisovými kolegyněmi.

To, že oslavy krásná tenistka nikdy neodbývá, bylo poté v pořadu stvrzeno několik let starým videem, v němž Strýcová zpívá po vítězství ve Fed Cupu v roce 2016. Zjevně povzbuzená alkoholem a naprosto falešně, ale o to s větší chutí, huláká českou předělávku A ty se ptáš, co já od Heleny Vondráčkové, jejíž originál od skupiny ABBA známe všichni jako The Winner Takes It All. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:24 21. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  39
 • Trapas
  27
 • Tvl
  16
 • Cože
  13
 • Haha
  11
 • Sladký
  8
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat