jít naiDNES.cz

Po Zubejdě nedostala pořádnou roli: Teď má Bára Seidlová šanci nastartovat kariéru

Po pohádce Lotrando a Zubejda se herečka Bára Seidlová (38) stala miláčkem národa. Její roztomilá tvář, padající lokny do obličeje a nevinný smích všechny odzbrojily. Jenže po čase se po milované „princezně“ slehla zem. Když se někde objevila, nikdo ji pro její přírodní vzhled nepoznával, stala se zapřisáhlou vegankou a jedla dokonce i pampelišky. Teď dostala šanci, která se neodmítá. Pomůže jí znovu nastartovat zašlou kariéru?

Roztomilá princezna Zubejda si získala všechny diváky svou bezprostředností a sympatickou tvářičkou. Všichni fandili Lotrandovi, aby se do něj jeho vysněná dívka také zamilovala, a když mu naznačila náklonnost, hned se všichni dojali.

Život Báry Seidlové ale nebyl tak pohádkový, alespoň co se kariéry týče. Poté, co už pohádka nebyla aktuální, sláva klesala se sledovaností. I když se snažila prorazit jinými rolemi, do povědomí diváků už se jinak nezapsala.

Matnou vzpomínku na ni mají jen ve Snowboarďácích, kde ji ale zastínila Lucie Vondráčková, a poté v Brabcově filmu Bolero, kde hrála zavražděnou studentku.

Smůla Seidlové v tomto filmu byla ta, že její role byla bez replik, hrála jen postavu zobrazovanou ve flashbacích, ovšem tím zároveň dokázala, že hraní samotné ovládá a umí zaujmout i rolí, která ani nemluví.

Přesto jí to k ničemu nebylo, až doteď. Tedy Bára v to alespoň asi doufá. Získala roli, na niž dlouho čekala, v nekonečném seriálu Ulice. Každý už ví, že pro herce je každodenní pravidelný vstup na obrazovku skrze tento stále sledovaný seriál buď odrazový můstek, nebo oprášení zašlé slávy. Povede se herečce dostat se tímto počinem zpět na vrchol?

V Ulici bude hrát pořádnou mrchu, což jí bude jen ku prospěchu, když může předvést celou škálu poloh a bude se na obrazovce ukazovat jako semetrika. Až taková, která nebude vlastní dceři věřit to, že byla málem znásilněna.

Z roztomilé dívenky se stane pořádnou mrchou.

Seidlová se přemění v paničku z Chomutova, která vyrazí do velkoměsta za dcerou. Ta by po útoku sexuálního predátora potřebovala maminčinu milující náruč, ale dočká se jen nadávek a výčitek.

V blond paruce to Báře opravdu sekne, její postava asi ještě hodně překvapí a mnoho diváků zvedne ze židle. A přesně to její kariéra potřebuje, zapamatovatelnou roli, aby konečně vystoupila ze stínu princezny Zubejdy. 

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat