jít naiDNES.cz

Bára Mottlová se bojí o vztah s Mužem roku: Co může lásku s Kůrkou zničit?

Barbora Mottlová je zase v tropech. S kým tam ale je? | foto: koláž expres

Playmate Bára Mottlová (32) neměla dlouhou dobu štěstí na muže. Bohatí podnikatelé měli herečku jako hezký přívěsek, aby se mohli vytahovat, jakou krasavici mají vedle sebe. Ale teď to vypadá, že toho pravého našla v Muži roku 2016 Josefu Kůrkovi (27). I když...

Krásná herečka Barbora Mottlová konečně našla někoho, kdo stačí jejímu rychlému tempu, miluje cestování jako ona a rád prožívá intenzivní intimní chvilky. S bývalým Mužem roku Josefem Kůrkou si natolik rozumí, že už spolu i bydlí.

Sama kráska ale přiznává, že to s ní není vůbec jednoduché, protože za ty roky jí dělá problém mužům věřit, že to s ní myslí opravdu vážně. 

„Jsem podezřívavá, ale nikdo se mi nemůže divit po tom všem, co jsem prožila a byla zklamaná,“ nechala se herečka dříve slyšet s tím, že jí muži hodně ublížili.

Teď se ale cítí šťastně, dokonce si s Pepou pořídili pejska a žijí spolu prakticky jako rodina. Ale přece jen Báru černé myšlenky neopouštějí a bojí se, aby třeba partnera neodpudila tím, jak je ve vztahu urputnější.

Snaží se mu dávat volnost, věřit mu, užívat si společného života, ale mít i své zájmy a přátele. Vypadá to opravdu nadějně, třeba milenci překvapí a brzy přijde svatba, když už mají „chlupatý závazek“. 

Fotogalerie

Komentáře