Čtvrtek 20. června 2024, svátek má Květa
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Mlejnková po rozchodu s Biasiol: Chci dítě! Mám inseminátora, známe se 13 let! Verča o něm ví

  Tři roky tvořily pár, společně obrážely společenské akce a mejdany. Překonaly těžké období spojené s dlouhodobou nevěrou. Často se rozcházely a pak zase dávaly dohromady. Nyní se ale zdá, že bouřlivý vztah Veronicy Biasiol (25) a Barbory Mlejnkové (32) je definitivně u konce. Druhá jmenovaná v rozhovoru pro Expres.cz mimo jiné sdělila, že má už 13 let po svém boku utajeného muže, s nímž je domluvená, že jí jednou udělá dítě a ona ho bude vychovávat se ženou. „Nikdo ho nezná, je mi hodně blízký a pomáhá mi v každé situaci, byl by jenom dárce. Verča o něm věděla,“ prozradila nám Mlejnková.

  Barbora Mlejnková byla jednou ze známých tváří, které dorazily na slavnostní otevření nové restaurace Fuze v centru Prahy. Pokerová hráčka, která je čerstvě po rozchodu s Veronicou Biasiol, v podniku s chutí popíjela točené pivo, šumivé víno i míchané drinky.

  „Nemám moc stopku, neumím si dát 2 drinky, já jedu většinou do plných. Mám ráda pivko a margaritu, tak to trochu ochutnávám, večer je jenom jeden, já to nějak zvládnu,“ culila se během rozhovoru pro Expres.cz Mlejnková, kterou do podniku doprovodilo několik přátel včetně influencerky Kateřiny Klinderové alias Kundosaki.

  Bára v nově otevřené restauraci rozdávala úsměvy na všechny strany a potvrdila pověst velké pařmenky. Na první pohled vypadala spokojeně, nám ale přiznala, že ji nedávný rozchod s Veronicou, s níž strávila tři roky života, stále trápí.

  „Nejsem z kamene. Doteď nevím, co se stalo. Od Verči nemám jiné vyjádření, než to na Instagramu a s ním nesouhlasím. Proběhla konfrontace, kterých za náš vztah proběhlo tak tisíc. Další den byl ale úplně v pohodě, plánovaly jsme malování vajíček, dovolenou i věci do budoucna. Nevím, co se stalo, ale holka se mi nevrátila domů,“ popsala Mlejnková.

  Barbora Mlejnková

  Nevěra s Adamem z Love Islandu? Pravda se ukáže! Mám inseminátora, znám ho 13 let!

  Známé pokerové hráčky jsme se také zeptali, co je pravdy na tom, že jí měla Veronica podvádět s fešným Slovákem Adamem Sedrem z Love Islandu.

  „Všimla jsem si, chodí mi toho hodně, ale já jim u toho nesvítila, takže nemůžu říct. I kdybych to věděla, tak neřeknu. Nemám to zapotřebí. Pravda vyjde najevo a každý svého štěstí strůjcem. Ona si teď může dělat co chce, já toho už nebudu součástí. Ať si dělá co chce a s kým chce,“ reagovala velmi rázně Bára.

  Barbora Mlejnková s pivem

  Barboru Mlejnkovou přitahují ženy, nám ale prozradila, že v jejím životě je už 13 let muž, s nímž se domluvila, že jí jednou udělá miminko. Bára na rovinu tvrdí, že veřejnosti neznámý chlapík je smířený s rolí inseminátora a ona by pak dítě ráda vychovala se svou přítelkyní.

  „Verča všechno věděla, je to dobrý plán. On je moje největší opora a můžu s ním plánovat budoucnost. Je tam láska, ale není tam ta láska, kterou mají běžně muž se ženou. Jsme tady pro sebe a něco tvoříme. Už 13 let plánujeme dítě a doufám, že se tak stane. Ať už s někým, nebo bez někoho. Stojí za mnou celou dobu. Žádný jiný muž nemá šanci, nikdy bych ho nepodrazila. Nikdo ho nezná. Není z influ světa, známe se 13 let. Je mimo dění, ale je mi hodně blízkých a opět potvrdil, že se na něj můžu spolehnout,“ uvedla Mlejnková.

  „Nic není hotové. Neříkám, že to tak bude, ale je to nějaký plán. Pokud si najdu přítelkyni, které by to vadilo a měla by jiný plán, můžeme se o tom bavit. On by byl jen dárce. Chtěla bych, aby dítě mělo nějakého tátu a jeho mám 13 let denně profláknutého. Vždy tu pro mě byl a byl by oporou i pro to dítě v nějakých situacích. Nejsem chlap a nemůžu ho plnohodnotně nahradit,“ dodala Bára Mlejnková.

  Celý rozhovor si pusťte ve videu.

  Fotogalerie

  Soukupa naštval Novotný z Oktagonu, který útočí na Clash!