Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Levá prodejná lesbo! Všichni dostanou tři facky! Mlejnková hájí svůj exces v Chorvatsku

  Na chorvatské párty pláži se po divokém večírku postarala o hysterickou scénu, která už několik dní baví český internet. Známá pokerová hráčka a influencerka Barbora Mlejnková řvala jako smyslů zbavená na údajnou milenku své přítelkyně Veronicy Biasiol, pak zfackovala neznámého mladíka. Místo aby se Barbora veřejně omluvila, ve svém agresivním chování pokračuje dál. Lidem, kteří se navážejí do její partnerky, vyhrožuje fackami a naopak požaduje omluvu po těch, kteří podle ní spor na Zrće vyvolali!

  Influencerky Barbora Mlejnková a Veronica Biasiol vyrazily na společnou dovolenou do Chorvatska. Přes den si užívají moře, chutné pokrmy a osvěžující drinky. Večer ale chodí na pořádně odvázané mejdany na známou párty pláž Zrće.

  Zatímco internetové hvězdičky plnily své instagramové profily spokojenými snímky z dovolené, po sociálních sítích se začalo šířit video, v němž je Mlejnková evidentně pod vlivem alkoholu a hádá se s neznámým mladíkem. Kolem nich stojí hlouček lidí.

  Z pořízeného videa je zřejmé, že spor mezi českou influencerkou a mladým mužem vznikl kvůli žárlivosti. „Ty se mě bojíš? Pojď sem, ne! Ty vole, mně budeš šu*at holku? Drž pí*u, vole,“ křičí smyslů zbavená Mlejnková, již pak ostatní raději odtáhli pryč.

  Bára ve videu mladíkovi také vlepí několik facek. „Vypadni odsud, vypadni,“ huláká rozčilená influencerka.

  Mlejnková za své chování schytala obří kritiku. Na dotazy Expresu zatím nereagovala, místo toho si do Stories přidala obsáhlé vyjádření ke svému excesu na chorvatské pláži. Z jejích slov je patrné, že ničeho nelituje a nejraději by v rozdávání facek pokračovala!

  „Bavím se moc. Už mě trošku začínáte s*át. Doteď jsem nečetla komenty, nemám na to čas. Dnes na dovče ano. Normálně vám mr*á. Ne, co si vymyslíte, ale co si ku*va dovolíte, to nemá obdoby. Nechám tu vše jen proto, ať každý ví, jací jste srá*ové,“ zahájila svůj slovní útok na hejtry Mlejnková, která si pak u posledního příspěvku raději vypnula komentáře.

  „Co je vrchol, že vy, totální zoufalci, si dovolíte urážet moji holku. Na mojí fotce? Přijďte mi to každý jeden o ní říct a dostanete hned tři facky! Co si to dovolujete? Všichni víme, že jste nikdo z vás nedokázal, co já, natož Veronica,“ pohrozila pokerová hráčka a influencerka v jedné osobě.

  Barbora Mlejnková se s tím nemaže!

  Levá prodejná lesbo, pálí Mlejnková do údajné milenky Biasiol

  Ve svém vyjádření se Mlejnková věnuje také konkrétně jisté slečně Alici, která má být podle všeho bývalou milenkou Veronicy Biasiol. Sexy influencerka se před časem svěřila, že Barboru podváděla téměř rok v kuse, ale prý už si vše vyříkaly.

  Zmiňovaná Alice se stejně jako Mlejnková s Biasiol objevila na chorvatské párty a pravděpodobně kvůli ní vznikl spor, během něhož létaly nejen vulgární nadávky, ale též facky.

  „Neřešila jsem to doteď, protože mi to je úplně u pr*ele! Jestli tady bude někdo neustále vyhrožovat mně a mému vztahu. Ali, stáhni se, jestli nechceš, ať každý ví, co jsi zač. Včetně policie. Ještě jedna výhrůžka... Čekám velkou omluvu, ty levá prodejná lesbo,“ vzkázala své rivalce Mlejnková, kterou mimo jiné proslavila účast v reality show Survivor.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:28 čtvrtek 9. listopadu 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   46
  • Tvl
   26
  • Trapas
   21
  • Sladký
   20
  • Super
   19
  • Cože
   15