Pondělí 4. prosince 2023, svátek má Barbora
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz
  Premium

  Koukalová & Konečný: Jak Bagárová vyškolila z bulváru i rozchodu Táňu s Ondřejem

  Monika Bagárová a její bývalý partner Makhmud Muradov | foto: Profimedia.cz

  Celý článek jen pro členy

  Chcete číst prémiové texty bez omezení?

  Předplatit se slevou 45 %
  Je nový rok a máme za sebou čerstvé rozchody, každý je sice jiný, ale pro veřejnost jsou zábavné. Začněme Taťánou Kuchařovou a Ondřejem Brzobohatým, sice nebyli první, to byli Felix Slováček a Lucie Gelemová, ale tam se střílí trochu jinými náboji, proto je nyní vynecháme. Budeme se věnovat jen dvěma párům, které měly svazek legitimní a nebyl mimomanželský.

  Nepřipomeneme pro začátek svatbu Taťány Kuchařové (34) a Ondřeje Gregora Brzobohatého (38) proto, abychom dávali vzpomenout na to, jak proběhla, ale spíše kvůli tomu, co se dělo po ní, kdy si manželé napsali společné sáhodlouhé prohlášení o tom, jak neměla nikoho zajímat.

  „Nemáme jediný důvod prezentovat svůj soukromý život do médií, zvlášť do těch bulvárních ne, kde zveřejněné informace bývají realitě v drtivé většině naprosto vzdálené. Navíc oba upřednostňujeme, pokud za nás hovoří naše práce,“ napsali si tehdy oba, což následně chtěl vyvrátit Pavel Novotný, v té době ještě bulvární novinář.

  „Jestli máte pocit, že vám bulvár zkurvil svatbu, pak si neumíte představit, co vám po téhle organizačně/ideově mediálně nezvládnuté katastrofě předvede při rozvodu,“ vzkázal jim.

  Pravdu nakonec neměl nikdo. Kuchařové a Brzobohatému nic počítat nebudeme, ale uděláme zamyšlení nad tím, že když je láska pryč a teče do bot, naivní řeči o tom, jak si Táňa s Ondřejem život řídí sami, vezmou za své, protože jsou to pak nakonec společenská média, která používají v tom, aby měl jeden nad druhým veřejně navrch.

  To je právě ten moment, kdy se bulvár hodí, protože politické noviny o vás psát nebudou, a jeden nebo druhý mu začne jít na ruku. Původně jsme si mysleli, že to bude Taťána Kuchařová, která odejde z manželství a opustí neukotveného umělce, ale i pro nás bylo překvapením, že Miss World skončila na ocet. Od doby, kdy vyšly v deníku Blesk fotky Ondřeje Brzobohatého s tanečnicí Zuzanou Pilnou, daly se počítat dny na prstech jedné ruky, kdy v rozporu se společným prohlášením o tom, jak zlý bulvár ničí jejich životy, vyletí první torpédo přesně do středu nějaké redakce.

  Hra na společné PR, kdy se dozvídáme, že po vzájemné dohodě jsme si řekli, že je konec, ale máme se stejně rádi, zkrátka ty žvásty, které můžete pokaždé jen zkopírovat, skončila tím, že Kuchařová připsala svoje postskriptum o tom, jak mu ustoupila, aby následně pro pořad Showtime v TV Prima, který od začátku oba používali jako prostředek pro svou propagaci, potopila Ondřeje tím, že chtěla rodinu a tohle je nevěra a zklamání.

  „Jediné, co k tomu můžu říct, je to, že náš vztah jsme teprve definitivně ukončili až včera a požádám o rozvod. To, co jsem se dozvěděla z médií, mě překvapilo a zaskočilo a je to pro mě pochopitelně veliké zklamání v člověku, kterému jsem věřila a plánovala s ním aktuálně rozšířit rodinu a se kterým jsem 30. června 2021 obnovovala manželský slib, který pro mě manžel přichystal jako překvapení k našemu 5. výročí svatby,“ vyjádřila se.

  Sice spolu prý nebyli od srpna a údajně měli být na všem dohodnutí, ale takto to u známých lidí nefunguje, většinou pak jeden z nich sáhne k dalšímu vyjádření, jímž si chce naklonit veřejnost na svou stranu. Představte si Táňu jako nejkrásnější ženu planety, kdy ji po pěti letech opouští muzikant s klavírem a odchází k neznámé tanečnici Zuzaně a ji nechává samotnou bez dítěte. Nevěříme tomu, že Kuchařová netušila, že Brzobohatý nějaký vztah má, možná jen nevěděla, o koho jde, ale už jen proto, že se delší dobu mluvilo o tom, že spolu již nebydlí a na Českém slavíku byli každý sám, mohla čekat na moment, kdy na to jednou někdo přijde a pak nastane její chvíle. Právě už na Slavíku na ní bylo vidět, jak se snaží naznačit: Hej, podívejte se na mě, už to někdo rozčísněte a já vám k tomu řeknu více.

  Týdny a týdny plnila Instagram skoro až erotickými fotkami, jako by chtěla do světa vykřičet, že je tady a je k mání, skoro jako by čekala, až se zpráva objeví v médiích, aby pak mohla Ondřejovi rezavou klávesou podřezat větev.

  Přestože si naplánovali svatbu a mezinárodní jméno pro mezinárodní úspěchy, celé se jim to zhroutilo právě teď, kdy to Kuchařová nemůže nechat tak, že bude vypadat jako odkopnutá Miss World. V momentně, kdy se rozejdete, jedete už každý jen svůj mediální obraz. Oni dva měli pět let jen společný, ale když tohle padne, je vidět, jak se „my dva“ rozpadá na „kdo vyhraje“. Brzobohatý se jako básník a umělec snaží ten rozchod zveršovat a snad i zhudebnit do nějakého tělesa, zatímco Táňa jedná pragmaticky, vynechává všechny řeči okolo a jede linku „on se na mě normálně vysral“ naplno. Vytáhla ženskou podporu v tom smyslu, že prý chtěla dítě, on jí ho nedal, místo toho se spustil s nějakou tanečnicí a vzal jí pět let života, kdy musela předstírat, jak ji bavily vernisáže a řeči o hudbě. Pět let dávali rozhovory o tom, jak se doplňují od voňavek přes boty až po klobouky, a přitom vždy tvrdili, že vše je jejich soukromá věc. Jak vidíte, není, když dojde na lámání chleba. To, že Ondřej našel spřízněnou duši v obyčejné holce z divadla, je vlastně úplně normální a každý asi pochopí, že udržet si Miss World musí být docela makačka, za což si mohou oba i tím, jak neustále prezentovali svoji sofistikovanost a dokonalost.

  Tohle zkrátka nikdo nevydrží dlouho.

  Dočtěte tento exkluzivní článek s předplatným iDNES Premium

  Měsíční

  49
  89 Kč
  Předplatit
  Ušetříte 40 Kč
  Následně 89 Kč/měsíc
  + online televize Telly
  na 90 dní zdarma

  Roční

  490
  890 Kč
  Předplatit
  Ušetříte 400 Kč
  Následně 890 Kč/rok
  + online televize Telly
  na 90 dní zdarma

  Dvouleté

  990
  1 690 Kč
  Předplatit
  Ušetříte 700 Kč
  Následně 1690 Kč/2 roky
  + online televize Telly
  na 90 dní zdarma

  Připojte se ještě dnes a získejte:

  • Neomezený přístup k obsahu iDNES.cz, Lidovky.cz a Expres.cz
  • Více než 30 000 prémiových článků od renomovaných autorů
  • Přístup k našim novinám a časopisům online a zdarma ve čtečce
  Více o iDNES Premium
  Máte už předplatné? Přihlásit se
  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 8:30 úterý 3. května 2022. Anketa je uzavřena.

  • Super
   112
  • Trapas
   51
  • Haha
   34
  • Tvl
   26
  • Cože
   17
  • Sladký
   11
  Vybrali jsme pro vás

  O peníze přijdou tak či tak. Jaká past se chystá na důchodce spořící v penzijku

  Premium Novinky v penzijním spoření jsou v legislativním běhu. Stát chce zvýšit příspěvky a přimět lidi, aby na penzi spořili...

  Životabudič pro desetitisíce pacientů: infuze železa do žíly. Málo se o něm ví

  Premium Nemohou dýchat, jsou unavení, otékají jim nohy, trpí arytmií, nadváhou, někdy i zmateností či depresí. Někteří netuší,...

  Divoká, velká jízda, říká sestra o životě skokanky a pornoherečky Absolonové

  Premium Disciplinovaná sportovkyně, soustředěná na výkony v bazénu a zlaté medaile, ale též holka, která si užívá život bez...

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 4. prosince 2023, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz