Čtvrtek 7. prosince 2023, svátek má Ambrož, Benjamin
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz
  Premium

  Koukalová & Konečný: Proč byste neměli věřit, že Písařovicová a Brzobohatý budou nějaký pár

  Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová mají být nový pár českého showbyznysu. | foto: Česká televize

  Celý článek jen pro členy

  Chcete číst prémiové texty bez omezení?

  Předplatit se slevou 45 %
  A co když se ukáže, že fakt pár jsou a bude z toho láska nebeská až za hrob? Tak my se omluvíme a tento článek nesmažeme, aby tady jako naše ostuda visel navždy.

  Začneme tím, že jsme si jako první z této „nové dvojice“ začali všímat Daniely Písařovicové (43), ale z úplně jiného důvodu, Emma Smetanová totiž začala být odcházena z DVTV a k nám se dostala informace, že to bude právě Daniela, která by ji měla nahradit. Tehdy nám to taky nikdo nechtěl potvrdit a ukázalo se, že je to pravda, a tato informace se táhla už od doby, kdy Daniela začala víc chodit do společnosti. Když jste v České televizi, nechodíte nikam na večírky a jste maximálně tak na Twitteru, ale jakmile Daniela vyletěla (obrazně!) z Kavčích hor, tak hned přistála v Karlových Varech na filmovém festivalu na večírku ve společnosti, která jí nebyla vůbec podobná, a tou byla bývalá miss Andrea Bezděková (28).

  Fotky této dvojice byly tehdy tak prapodivné, že jsme se z toho úplně začali točit na židli a od té doby nám vrtalo hlavou, proč taková chytrá a hezká ženská nemá štěstí na muže a tráví čas s o patnáct let mladší vítězkou soutěže krásy. Jediné, co se o moderátorce Událostí tehdy vědělo bylo, že snad měla mít něco s kolegou, evidentně měla blízko k Jakubovi Železnému, párkrát se někde objevila s Lukášem Hejlíkem, ale jinak byla bulvárně nepopsaný list, což je upřímně řečeno vždy příjemnější sledovat než ty, kteří se předvádějí na každém kroku.

  A najednou se objevovala všude vedle té nejméně pravděpodobné osoby, která vůbec nebyla z jejího světa. Nejdřív jsme si mysleli, že to je nějaká náhoda, že se Písařovicová a Bezděková omylem setkaly u jednoho stolečku a Daniela vedla společenský small talk, ale najednou všude, kam jsme se vrtli a Písařovicová se tam objevila taky, měla vedle sebe o hlavu menší Andreu a obě si za celý večer vystačily samy, jako naposledy na večírku k uvedení filmu o Karlu Gottovi, kde se ty dvě schovaly ke stolečku za roh u okna a tam spolu strávily asi tři hodiny, aniž by jedna od druhé někam odešla se pobavit s dalšími hosty.

  Daniela Písařovicová si letošní Karlovy Vary užila i díky Andree Bezděkové. Ty...
  Na premiéře snímku Karel nechyběly ani Daniela Písařovicová a Andrea Bezděková.
  Daniela Písařovicová si letošní Karlovy Vary užila i díky Andree Bezděkové. Ty...

  Nikde žádný muž, nikde nikdo, koho bychom si za celou dobu, co jsme někde ve společnosti na Danielu narazili, všimli, že by se kolem ní motal.

  Kromě Andrey.

  Řekneme vám, jak to je. V bulváru neexistuje, aby někdo v pátek bez fotek a bez důkazů vypustil zprávu jak blesk z čistého nebe o tom, že někdo s někým chodí, o víkendu se splašilo nějaké neutrální vyjádření všech zúčastněných, kteří to ani nepotvrdí a ani nevyvrátí, a v pondělí se vydal článek, že tohle je nový vztah a je to hotová věc. Vždycky, ale vážně vždycky tomu předchází informace „já jsem někde zaslechl“ nebo „já jsem si začal všímat“ a pak se čeká a sonduje, jaké kousky do puzzle zapadnou, což někdy může být klidně i několik měsíců stejně jako u rozvodu Brzobohatých, o němž se mluvilo už dávno před tím, než jej oba partneři nakonec sami potvrdili.

  Daniela Písařovicová, Ondřej Brzobohatý (39) a Taťána Kuchařová (34) jsou mimořádně exponované osoby a proto prostě není možné, aby za celou dobu, kdy Kuchařová teď řekla, že vztah Ondřeje a Daniely trvá už půl roku, si nikdo tento trojúhelník nedal dohromady. Není možné, aby si jich nikdo nevšiml nejen z lidí pohybujících se ve společnosti, ale například ani nikdo ze všímavých čtenářů. Tady nejsme v Americe, Praha a její večírky a ulice jsou opravdu malé.

  Aby si jich nikdo za půl roku údajného trvání vztahu nevšiml je možné jedině v případě, že by si někdo vymyslel dát Písařovicovou a Brzobohatého dohromady jen proto, že tím sleduje nějaký jiný záměr.

  Kuchařová se najednou probrala a věděla o vztahu

  Společenská média už loni v květnu věděla, že se manželé Kuchařová a Brzobohatý rozcházejí a bylo jen otázkou času, kdo z nich si někoho najde a komu z nás se to podaří vyfotit. Nakonec se to povedlo deníku Blesk, který se vytasil fotkami Ondřeje s tanečnicí z divadla, což samo o sobě dávalo jako nový vztah smysl, Kuchařová odluku od lože i stolu potvrdila a odstartoval se celý rozvod. My jsme mezitím celou tu dobu zvědavě sledovali nejen vývoj rozchodu Táni a Ondřeje, ale vedle toho zcela nezávisle, aniž bychom si to dávali do budoucích souvislostí, druhým okem Danielu Písařovicovou, protože nás zajímalo, co má její kamarádství s Andreou Bezděkovou znamenat. Sešly se k nám tedy souběžně dva vztahy, jeden romantický a jeden přátelský, kdy se teď měly spojit v to, že Daniela a Ondřej spolu chodí.

  Jenže nic tomu za celou dobu nenasvědčovalo a nadále ani nenasvědčuje.

  No, a teď se na Primě má vysílat pořad Inkognito.

  To je show na FTV Prima, kterou moderuje Jakub Prachař s Liborem Boučkem a Ondřej Brzobohatý se tam nějak objevuje, my úplně přesně nevíme, protože na to nekoukáme. Zvou si tam různé celebrity a hádají tam profese lidí, asi, nemá smysl to vysvětlovat, prostě další soutěžní blbost, která je někde zapadlá v programu a možná jste o ní ani neslyšeli. A protože jste o tom pořadu možná ani neslyšeli, tak to je asi ten důvod, proč jste do té doby neslyšeli ani to, že by spolu Písařovicová a Brzobohatý měli chodit.

  Na konci března dala Daniela rozhovor pro server Prima Ženy patřící FTV Prima, kde naznačila, že má prostor na nový vztah a nyní je v osobním životě šťastná. Celé se to točí kolem toho, že natáčela pořad Inkognito a tam se jí na to někdo jako náhodně zeptal. Mimochodem nikdo další vyjádření Písařovicové nepřebral, protože samo o sobě bylo jalové a k ničemu.

  Mezitím pořad Showtime na FTV Prima vytáhl po nějakém čase zničehonic Kuchařovou a její prohlášení, že jsou s Brzobohatým rozvedeni, kdy ona označuje vztah s bývalým manželem za patologické lži. Malá zajímavá vsuvka na tom je, že když Kuchařová mluví na kameru, vždy mluví o své charitě nebo o nějaké značce, kterou právě teď propaguje, a pak se do reportáže s ní vsune nějaký jed, který Kuchařová zásadně posílá jako dodatek přes SMS. Na reportáž o patologických lžích reaguje Brzobohatý tím, že relaxuje hudbou a podobnými žvásty, aby pak v pondělí vyšel na serveru Super.cz článek, že Brzobohatý a Písařovicová spolu chodí, přitom už o víkendu se do dalších redakcí dostala informace, že se chystá odhalení o jejich vztahu.

  4. dubna stejný server vydává reportáž, kterou natočili v březnu během natáčení pořadu Inkognito, kde Daniela účinkuje a který se má vysílat 14. dubna, aby se najednou zase probudila Kuchařová, která ten víkend, kdy se vysílala reportáž o jejím rozvodu, spala, a zničehonic potvrdila tento „vztah“ slovy: „Dozvěděla jsem se to nedávno, i to, že jejich vztah trvá už kolem půl roku a začal ještě za našeho manželství“.

  Když se to tedy dozvěděla nedávno, proč to neřekla v dané reportáži z konce března, kde potvrdila rozvod?

  Takže jediným uvěřitelným zdrojem tohoto údajného vztahu je rozvedená manželka a ta se to dozvěděla od koho?

  Aha.

  Děláme bulvár natolik dlouho, abychom měli pochyby o tom, že by Kuchařová nevěděla, že jí za manželem chodí Písařovicová, a stejně tak nevěříme, že pokud by to Kuchařová věděla, že by se s tím přímo nebo nepřímo nesvěřila.

  Pojďme si proto říct, proč si myslíme, že z nás i z vás někdo dělá debily.

  V mediálním světě jsme zažili několik deep fejků a vždycky to souviselo s tím, že chtěl někdo něco někomu prodat. Značku, pořad, album, piárko na hospodu. Dara a Rytmus se jakože rozešli kvůli reklamě na žvýkačky. Lucie Bílá se tajně vdala ve své hospodě a vlastně se nevdala. Lucie Vondráčková jakože chodila s Petrem Vojnarem kvůli svému novému albu. Perkausová pořád dokola musela fotit nahé fotky a hádat se s bývalým milencem, protože jako moderátorka nikoho nezajímala. Neustále je za vším pořád dokola byznys a snaha něco tlačit, tak se to udělá přes nějaký skandál nebo přes nějaký vztah, teď tu máte pořad, který moderuje Libor Bouček, ale nikdo na něj moc nekouká, takže potřebujete, aby vystřelil, ale k tomu musíte mít taky dobrý příběh, proč si to pustit.

  Dočtěte tento exkluzivní článek s předplatným iDNES Premium

  Měsíční

  49
  89 Kč
  Předplatit
  Ušetříte 40 Kč
  Následně 89 Kč/měsíc
  + online televize Telly
  na 90 dní zdarma

  Roční

  490
  890 Kč
  Předplatit
  Ušetříte 400 Kč
  Následně 890 Kč/rok
  + online televize Telly
  na 90 dní zdarma

  Dvouleté

  990
  1 690 Kč
  Předplatit
  Ušetříte 700 Kč
  Následně 1690 Kč/2 roky
  + online televize Telly
  na 90 dní zdarma

  Připojte se ještě dnes a získejte:

  • Neomezený přístup k obsahu iDNES.cz, Lidovky.cz a Expres.cz
  • Více než 30 000 prémiových článků od renomovaných autorů
  • Přístup k našim novinám a časopisům online a zdarma ve čtečce
  Více o iDNES Premium
  Máte už předplatné? Přihlásit se
  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:01 čtvrtek 4. srpna 2022. Anketa je uzavřena.

  • Super
   118
  • Haha
   29
  • Trapas
   15
  • Tvl
   11
  • Cože
   6
  • Sladký
   4
  Vybrali jsme pro vás

  Billie Eilish prozradila svou sexuální orientaci. Na Instagramu kvůli tomu přišla o 100 tisíc sledujících

  Billie Eilish v listopadu poprvé veřejně promluvila o své sexuální orientaci. Přitahují ji ženy, ač ji jejich...

  Vyhráli čtvrt miliardy ve sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

  Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

  Klobásy a temná ezoterika. Jak jsem si zajel s KSČM do Polska za nákupy

  Premium Ještě že jsem dorazil s předstihem. Autobus z temného náměstí v Lysé nad Labem vyráží o dvě minuty dříve, než bylo...

  Nová princezna. Herečka Sára Korbelová o vánoční pohádce i intimních scénách

  Premium Je jí jednadvacet, ale už má za sebou slušnou řádku rolí. A zajímavých, od těhotné studentky po slečnu trpící úzkostmi....

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 7. prosince 2023, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz