jít naiDNES.cz

Na život v luxusu už je zvyklá: Nová miss chodí se synem krále hazardu Chladem!

Že jí „missí nemoc“ nehrozí, to tvrdí snad každá novopečená majitelka korunky pro královnu krásy. Česká Miss 2019 Barbora Hodačová ale skutečně nemá důvod pustit aktuálního partnera k vodě a skočit do náruče vlivnému pracháči. Už nějakou dobu totiž chodí s Richardem Chladem juniorem, závodníkem, který pracuje ve firmě svého zámožného táty. A sám automobilový král Richard Chlad starší doma jednu missku má!

Že by i ji dohnalo prokletí královen krásy, toho se Barbora Hodačová nebojí. Nová Česká Miss má prý doma partnera, který natolik zásadní zlom v jejich životě zvládne.

„Přítel je dost silná osobnost na to, aby tohle zvládl. Dneska mi fandil v hledišti a říkal, že jestli je tohle to, co mě učiní šťastnou, tak mě bude podporovat. Nebojí se, že by o mě přišel,“ řekla Hodačová Expresu. Příliš otevřená ale u otázek na partnera nebyla.

Kdo vlastně je onen muž, který novopečenou královnu krásy tak podporuje? Barbora Hodačová už několik let randí s Richardem Chladem mladším. Možná vám jeho jméno něco říká, a to ze dvou důvodů.

Jak přežít s misskou by se přítel Barbory Hodačové mohl učit od táty. Richard...

Barbora s Richardem se k sobě náramně hodí.

Jak přežít s misskou by se přítel Barbory Hodačové mohl učit od táty. Richard...

Jak on podporuje ji, tak ona podporuje jeho.

Zaprvé je on sám nadějným automobilovým závodníkem, zadruhé jde o syna miliardáře a milovníka luxusních aut a krále hazardu Richarda Chlada staršího.

Ten od začátku devadesátých let začal bohatnout na provozování automatů, dnes už buduje celá zábavní centra. Expresu Barbora prozradila, že právě v otcově firmě její přítel pracuje.

Jak přežít s misskou by se přítel Barbory Hodačové mohl učit od táty. Richard...

Barboru přišel na Miss podpořit i táta jejího přítele Richard Chlad starší s partnerkou Liou Kees.

Jak si poradit s misskou v domácnosti, to může Chlad junior právě od svého otce okoukat. Boháč a majitel jediného ze dvou kusů luxusních vozů Bugatti Veyron v Česku, za něž vysázel 35 milionů korun, má totiž doma Miss Europe z roku 2016 Liu Kees!

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře