Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Taháš sem mutace, vyslechla si Supermiss kvůli Zanzibaru. Češi jsou závistivci, vzkazuje!

  Supermiss Barbora Hačecká se kvůli dovolené na Zanzibaru pohádala s několika kritiky. | foto: Instagram

  Země, kde covid-19 neexistuje, tak se donedávna říkalo tropickému ráji Zanzibaru, jehož vláda se dlouho tvářila, že žádná pandemie není. Právě proto se tam na dovolenou slétají lidé z celého světa a právě proto česká vláda nedávno zařadila Zanzibar na černou listinu, jelikož lékaři objevili u turistů, kteří se odtamtud vrátili, jihoafrickou mutaci viru. Tři případy byly hlášeny v brněnské školce. Proto možná leckoho z fanoušků české Supermiss 2019 Barbory Hačecké zarazilo, že už měsíc postuje fotky právě ze Zanzibaru. Někteří se za to do ní ostře pustili, načež krásná brunetka Expresu vysvětlila, jak se věci mají: Dávno jsem doma, byla jsem v karanténě a Češi jsou závistiví!

  Královna krásy už od začátku února zásobuje fanoušky fotkami v bikinách z tropického ráje. A je to perfektní podívaná, Barbora je neskutečně sexy a rozhodně se má čím chlubit!

  Mezi záplavou pochvalných komentářů a srdíček se ale našlo pár lidí, jimž se luxusní dovolená předloňské vítězky Supermiss vůbec nezamlouvá.

  Barbora Hačecká je kočka.

  Aktuálně už je sice Hačecká doma, jak fanouškům prozradila, fotky ze Zanzibaru ale sdílí dál.

  „Jaké svinstvo jste sem zase přivezli? To se toho fakt nechcete zbavit? Vy všichni komentující jste z toho doopravdy nadšení, nebo kdybyste to ukázali rodičům a známým, poslali by vás někam?“ ptá se fanoušků instagramové krasavice Petr.

  Barbora Hačecká

  Barbora si zakládá na tom, že na každý komentář odpovídá, a výjimku nedělá ani v případě kritiků.

  „Prosím vás, já byla na testu před odletem, potom pět dní v karanténě a po pěti dnech jsem byla na dalším testu. Oba jsou negativní, takže si útočte na někoho jiného, já určitě nic nepřitáhla,“ vyrazila do protiútoku a to samé vysvětlila i dalším.

  Barbora Hačecká na Zanzibaru

  Kritik se ale nedal odbýt. Podotkl, že doufá, že Barbora alespoň dodržela karanténu. Zřejmě se mu nepozdávalo, že na jedné fotografii mluví o třítýdenní karanténě a na další už se zase fanoušků ptá na tipy, kam se dá v Praze vyrazit na výlet a nejlépe bez roušky, po které se jí dělá vyrážka.

  „Nechápu, co si to dovolujete. Já šla ven až druhý den poté, co mi vyšel negativní test, a to jsem si s dovolením došla pouze na nákup! Mám home office a online školu, takže nemám potřebu se rychle cpát ven, když stejně denně sedím deset hodin u počítače,“ vzkázala Barbora.

  Barbora Hačecká a její dva kokosy

  Expres.cz missku kontaktoval s dotazem na její zanzibarskou dovolenou. A prozradila nám, jak se to s jejím návratem i celou procedurou s testy a karanténou má.

  „Doma jsem už od 15. února. Zanzibar byl na černou listinu umístěn až později, takže jsme pocítili změnu pravidel až po návratu. Karanténa funguje tak, že dostanete QR kód a musíte mít 72 hodin před odletem negativní test. Na letišti to zkontrolují a pak musíte jít na pět dní do karantény. Šestý den po příletu musíte opět na test, a když je negativní, karanténa končí. Jen člověk musí venku nosit respirátor, což je teď stejně v podstatě jedno,“ vysvětlila nám Barbora.

  „Jelikož mám online školu i práci, byla jsem doma pět dní, potom jsem šla na test a poté jsem dalších asi sedm dní, možná i déle, byla stejně doma, protože jsem potřebovala dodělat to, co jsem zameškala. Takže nebyl čas nikam chodit,“ dodala.

  Barbora Hačecká umí zapózovat!

  Hačecké jsme se zeptali i na její hádku s několika rozzuřenými diskutéry.

  „Bylo to nejen na Instagramu, ale i na TikToku. To, že jsou Češi závistiví a rádi vše komentují, sice vím, ale to, co se strhlo, bylo příšerné. Zaprvé si myslím, že každému může být ukradené, kde jsem byla. A zadruhé mě uráží, že mě osočuje někdo, kdo mě ani nezná, přestože jsem na testech byla a karanténu dodržela,“ řekla Barbora pro Expres.cz.

  „Jeden komentář jsem musela smazat, tam se psalo, že jsem rozmazlená pí*a, co sem tahá britskou mutaci. Ale jinak jsem je tam nechala,“ krčí rameny.

  Aktuálně už je ze Zanzibaru zakázaná zóna, vláda ji dala na černou listinu společně například s Brazílií, Jihoafrickou republikou, Tanzanií a spoustou dalších zemí.

  „Ministerstvo zdravotnictví českým občanům a dalším osobám s bydlištěm na území České republiky od 26. února do 11. dubna až na neodkladné výjimky zakázalo vstup do zemí s extrémním rizikem výskytu těchto mutací,“ uvedl minulý týden Úřad vlády.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 2:39 neděle 4. července 2021. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   57
  • Haha
   9
  • Super
   5
  • Tvl
   5
  • Sladký
   4
  • Cože
   2