Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Americký zlý sen Haščákové (†43): Opilost, útok na manžela, zatčení i podlomené zdraví

  I když snila o tom, jak se jí v Americe skvěle povede, možná raději měla zůstat na rodné hroudě. Prosluněná Florida, kam před lety přesídlila, Barbaře Haščákové (†43) štěstí nepřinesla. Situace se vyhrotila poté, co začátkem roku zemřel její milovaný otec, akademický malíř Jozef Haščák (†63). Zpěvačka jeho odchod dost těžce nesla, přidaly se i problémy s manželem Stevenem i vážné zdravotní trable. Smutný příběh završila mozková mrtvice, které slovenská hvězda 22. listopadu podlehla.

  Když se v roce 2019 ozvala Barbara Haščáková z Floridy s tím, že jí někdo usiluje o život, dost své fanoušky vyděsila. Ti do té doby žili v domnění, že si za velkou louží žije svůj americký sen a těší se z idylického manželství.

  „Můj manžel je násilník, prosím, pomozte!“ znělo v příspěvku na sociální síti, který zpěvačka po pár hodinách stáhla. I tak jí lidé stihli zahrnout nabídkami pomoci, protože její prosby zněly opravdu naléhavě.

  Bohužel se záhy přišlo na to, že i sama Barbara měla pořádné máslo na hlavě. Slovenský Nový čas informoval o tom, že zpěvačka 10. srpna 2016 ztropila před nákupním centrem ve Venice, kde žila, pořádné pozdvižení. Vášně musela dokonce krotit policie.

  Barbara Haščáková

  „Přivolali mě k potyčce dvou žen a jednoho muže,“ prozradil důstojník Adam Daneman.

  „Obětí byl muž, na kterého obviněná Haščáková útočila nejdřív slovně, pak i fyzicky,“ doplnil policista s tím, že dotyčná působila intoxikovaným dojmem a byla hodně rozrušená.

  To ale rozhodně nebylo všechno! I když ji hlídka žádala, aby zůstala v autě, měla zpěvačka vyskočit a svého manžela udeřit do břicha. Zaútočit prý měla i na nedaleko stojící ženu. Při potyčce naštěstí nebyl nikdo vážně zraněn, a tak policie opilou Haščákovou zatkla, obvinila z domácího násilí a pak odvezla do sarasotské věznice.

  Barbara Haščáková

  Když pak v listopadu 2018 navštívila rodné Slovensko a vystoupila coby host v pořadu Chart Show, nebyla prý podle zdroje ze štábu úplně ve své kůži.

  Že s jejich idolem není něco v pořádku, fanoušci ale tušili už o poznání dřív. To když ze svého nového domova v Americe vyslala na Slovensko zprávu o tom, že jí šlo o život.

  „Moje tělo vysílalo signály, ale nepřikládala jsem tomu velkou důležitost. Když jsem snědla něco pikantního, měla jsem nesnesitelné bolesti břicha, stejně jako když jsem požila alkohol. Myslela jsem ale, že mám jen slabý žaludek,“ přiznala serveru Plus 7 Barbara v létě 2013, když skončila v nemocnici v akutním zánětem slinivky.

  Její stav se poté naštěstí stabilizoval. Aby však situaci měla nadále pod kontrolou, musela být pod stálým lékařským dohledem a brát příslušné léky. To byl pro ni docela problém, protože Spojené státy americké jsou známé striktní politikou zdravotního pojištění, kdy je úroveň lékařské péče přímo úměrná množství peněz, které je pacient schopen vydat.

  „Nemám na to,“ přiznala Barbara slovenskému serveru Čas.sk. Na rodné Slovensko se ale k lítosti oddaných fanoušků nevrátila ani přes vážné problémy, které tehdy měla.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...