Bára Štěpánová byla hostem fotbalové talk show. Nejhorší díl, co jsme viděli, běsní fanoušci

4. prosince 2019
Herečka a v poslední době i tak trochu politická aktivistka Bára Štěpánová (59) se ocitla mezi sportovci ve fotbalové talk show Tiki-Taka. O nejpopulárnějším sportu planety neví zhola nic, tak se místo věcné diskuze s ostatními alespoň pokusila svým tradičním humorem pobavit všechny kolem sebe. Nutno říct, že se jí to příliš nepodařilo.

Fotbalová talk show Tiki-Taka se u sportovních fanoušků už delší dobu těší velké oblibě. Ke stolu kromě moderátora Petra Svěceného vždy zasednou bývalí či současní fotbalisté a také celebrity, kterým fotbal není cizí a mají alespoň nějaký základní přehled.

Společně pak s humorem glosují současné dění na domácí i zahraniční scéně. Do jednoho z posledních dílů byla jako host premiérově pozvána herečka Bára Štěpánová

Na první pohled to jistě všechny překvapilo. Štěpánová je ale prezidentkou středočeského týmu Sokol Zákolany a do pořadu byla pozvána z toho důvodu, že se v talk show tentokrát probíral trend v podobě žen ve vedení fotbalových klubů.

Místo aby Štěpánová skutečně popsala, jakým způsobem se podílí na řízení klubu, předvedla výstup plný udivených výrazů a zběsile ukazovala na všechny kolem sebe. 

Důvod je prostý. Štěpánová v Zákolanech pouze bydlí, místní ji mají za největší celebritu a pro klub je spíše jakýmsi maskotem. O řízení fotbalového týmu nemá ani potuchy a v pořadu to bylo vidět.

„Bydlím v obci Zákolany, je to Středočeský kraj, je to v Čechách,“ říkala nejprve Štěpánová. 

Bára Štěpánová fotbalové fanoušky příliš nepobavila.

Poté se pustila do nekonečného příběhu, který pojednával o tom, jak se vlastně dostala k fotbalovému týmu v Zákolanech. Jednalo se o několikaminutový monolog, jenž velmi pravděpodobně nebavil ani další hosty okolo ní.

„Dozvíme se už ku*va, o co tu jde?“ zeptal se Štěpánové fotbalový šprýmař Petr Švancara, který měl to „štěstí“, že seděl hned vedle herečky a musel její příběhy poslouchat z bezprostřední blízkosti.

Známý fotbalový šprýmař Petr Švancara, který byl nucen Báru Štěpánovou...

Známý fotbalový šprýmař Petr Švancara, který byl nucen Báru Štěpánovou poslouchat z bezprostřední blízkosti, chvílemi vypadal, že ztrácí nervy.

I přestože Švancara platí za velkého pohodáře a věčně pozitivně naladěného chlapíka, v některých momentech to vypadalo, že kvůli Štěpánové začíná ztrácet nervy.

Když už se zdálo, že Štěpánová konečně domluvila, další host, zpěvák dua Těžkej Pokondr Miloš Pokorný, jí ironicky řekl: „Po Šifře mistra Leonarda jsem neslyšel silnější příběh!“

„Takhle dlouho tady nemluvil ani Donutil,“ přidal se moderátor Svěcený.

Místo povídání o fotbale Štěpánová předváděla své klasické udivené výrazy.

Místo povídání o fotbale Štěpánová předváděla své klasické udivené výrazy.

Kdo si myslel, že poté už bude definitivní konec, ten se mýlil. Štěpánová naopak ještě zvýšila tempo i hlas a pokračovala ve svém monologu o ničem.

„Libor (Kozák) už 43 minut nemluvil,“ upozornil ji moderátor Svěcený.

„Už mám trochu sucho v puse,“ utrousil zkušený útočník Sparty, na něhož se mnoho fotbalových fanoušků těšilo, ale on kvůli Štěpánové mluvit prakticky nemohl.

Chvílemi se zdálo, že se kvůli Báře cítili trapně i fotbalisté okolo ní.

Chvílemi se zdálo, že se kvůli Báře cítili trapně i fotbalisté okolo ní.

Fanoušci hrozí: Ještě jednou pozvete Štěpánovou a končíme!

„Nejhorší díl, co jsem viděl. Prosím, vybírejte odborníky, a ne nějaké ukecané trapky,“ vzkazuje tvůrcům fotbalové talk show jeden z mnoha zklamaných fanoušků.

„Ostuda. Štěpánová totálně zkazila celý díl,“ přidává se další sportovní nadšenec, kterému herečka zjevně nepřijde příliš vtipná.

Někteří výkon Báry Štěpánové považují za ještě větší ostudu než výstup fotbalového rebela Martina Fenina, který do talk show přišel lehce „posilněný“, neustále skákal hostům do řeči a kvůli jeho horší artikulaci mu ani nikdo nerozuměl.

Feninův výstup ale většinu lidí alespoň rozesmál a stal se z toho hit, ale nyní někteří fandové na sociálních sítích tvůrcům oblíbeného pořadu dokonce vyhrožují, že pokud se v roli hosta někdo takový ještě jednou objeví, s talk show Tiki-Taka končí.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:08 čtvrtek 2. dubna 2020. Anketa je uzavřena.

  • 105
  • 52
  • 47
  • 41
  • 39
  • 38
Komentáře