Bára Seidlová je stále bez chlapa. Stala se zarytou vegankou, jí pampelišky a fialky

Herečka Bára Seidlová (37) zraje do krásy, ale přitom je stále sama. Jak je možné, že taková hezká a talentovaná žena stále nemá po boku někoho, s kým by plánovala budoucnost? Vypadá to, že muže asi něčím odrazuje, její životní styl jen tak někdo nevydýchá.

Krásná herečka Bára Seidlová se proslavila jako pohledná princezna Zubejda, která se zamilovala do loupežnického synka Lotranda. Už tam byla velmi pěkná a sexy, ale s postupem let ještě zraje jako víno.

Přitom nikdo této krásce nezahřívá postel, nikdo ji neobjímá, neříká jí, že ji miluje. Jak je možné, že sexy brunetka nepoznala tu pravou lásku a nezaložila rodinu? Původ to může mít v jejím odlišném stylu života.

Princezna Zubejda, která se tak ráda nacpávala vším, co jí přišlo pod ruku, se stala zarytou vegankou. Nejenže nepozře maso, ale ani žádné mléčné výrobky a vajíčka. To se většině mužů moc nelíbí a je to pro ně nepřekonatelný problém.

„Odmalička jsem měla problém s pojídáním masa. Sedávala jsem s nacpanými tvářemi rozžvýkaným masem jako křeček a v nestřeženém okamžiku je utíkala vyplivnout. Dnes už jsem naštěstí velká holka a rozhodla jsem se poslouchat své pocity,“ řekla deníku Aha! Bára Seidlová.

Bára je pohledná žena, je až s podivem, že nikoho nemá.

Bára je pohledná žena, je až s podivem, že nikoho nemá.

Co ji ještě vedlo k tomu rapidně změnit jídelníček, kvůli kterému nemůže zajít ani na obyčejnou večeři, pokud by ji dotyčný nepozval přímo do veganské restaurace. Což se mužům většinou nechce, protože jsou masožravci.

„Zjistila jsem, že existuje spousta věcí, jako třeba kytky. To je ohromná svoboda – jdu po lese, vidím nějakou kytku a ono se to všechno dá sníst. Třeba pampelišky nebo fialky jsou výborný, krásně voní a chutnají,“ šokovala herečka. Prý má více energie a je v duši spokojená.

Je samozřejmě chvályhodné, že chce šetřit zvířata a nepodporuje velkochovy, ale není to právě ten zádrhel, proč se dodnes nevdala a neměla děti? Je pravděpodobné, že to možná předčí její krásu. Pro mužské pohlaví může být tak trošku za „divoženku“.

Fotogalerie

Komentáře