jít naiDNES.cz

Poláková si užívá volna s kamarády, ale s Liškou se už delší dobu neukázala

Liška se s Polákovou dal dohromady během společného natáčení seriálu. | foto: Herminapress

Úspěšná zpěvačka Barbora Poláková (35) jde opravdu na dračku. Její hvězda stoupá každým dnem, fanoušci ji milují, písničky znají zpaměti, nesmí chybět na žádném známém festivalu. I jako maminka se stíhá starat o dvě malé dcerky, s nimiž jí pomáhá maminka. Ale co partner Pavel Liška? Proč už svou partnerku nedoprovází na žádné akce?

Když herečka Bára Poláková začala před lety randit s hercem Pavlem Liškou, byl to právě on, kdo byl ve vztahu slavnější a úspěšnější.

Jenže najednou se Báře začalo dařit nejen v divadle a v televizi, začala dostávat charakterní role, ale především prorazila jako zpěvačka, která složila pár pořádných hitů. 

I když je maminkou dvou malých holčiček, s pomocí své maminky zvládala skloubit mateřské povinnosti s prací. Dokonce i v době, kdy Pavel odjel na pár měsíců natáčet pořad o cestování.

Jejich vztah vypadal harmonicky, oba se podporovali, lásku předváděli i na veřejnosti, nestyděli se za své city. Ale od té doby, co Bářina sláva expandovala do výšin, najednou po Liškovi není ani vidu, ani slechu.

Už je to půl roku, co se začalo spekulovat o velké partnerské krizi, do společnosti chodí jen Bára, a to maximálně v doprovodu kamarádů.

Nejinak tomu bylo i na Metronome festivalu, kde zpěvačka vystupovala. Sice hrála hned na začátku, ale hudby a přátel si užívala i další víkendové dny. Doprovod jí dělal kamarád, se kterým se skvěle bavila.

Bára Poláková si po festivalu na Metronomu užívala chvíle se svou maminkou a...

Bára Poláková si po Metronome festivalu užívala chvíle se svou maminkou a dcerkami.

O dcerky se starala její maminka, za nimiž se pak v sobotu celá vybouřená vrátila. A Bára vypadala šťastně, že si užila volno od mateřských povinností, vyřádila se a teď může být zase rodičem na plný úvazek.

Ale Pavel Liška nebyl k vidění. Že by snad někde natáčel? Snad tenhle sympatický pár nečeká v jejich vztahu žádné drama a brzy zase uvidíme celou rodinu pospolu.

Fotogalerie

Komentáře