Když se reklamy přeženou: Poláková a Liška propagují auto, za volantem drží sáňky

12. ledna 2020
Báru Polákovou a Pavla Lišku zřejmě nenapadlo, co se může stát. Zpěvačka zveřejnila video, z něhož by zaměstnanci Besipu rozhodně radost neměli. Stačila by hloupá náhoda a mohlo dojít ke zranění.

Co vše jsou známé tváře ochotné udělat pro lajk a pozornost na sociálních sítích? To naplno předvedla Bára Poláková a Pavel Liška. Oblíbená zpěvačka, kterou na Instagramu sleduje přes 80 tisíc lidí a mnozí z nich jsou ještě nezletilí, zveřejnila video, jímž svým fanouškům rozhodně nejde příkladem.

Video sice začíná romantickým pohledem na zasněženou lesní cestu, kterou zpěvačka natáčí z jedoucího auta, ze záběrů z vnitřku vozu by ale neměli radost dopravní experti. Poláková s Liškou mají na klíně sáně a ostří ližin jim míří přímo na krk a obličej. Stačilo by tak, kdyby herec buď prudce zabrzdil, nebo jim přeběhla srnka přes cestu, a člověk ani nechce domyslet, co by se stalo.

Nejhorší na všem je, že video je placená spolupráce pro jednu automobilku, od které zpěvačka či Liška podle všeho vůz dostali.

„Vezeme, ale bylo to o fous. Jsme byli nacpaný. Boží auto, co vyjede zatím všechno,“ píše ke svému příspěvku Poláková, která tak trumfla i Martinu Sáblíkovou, jež před časem jinou automobilku propagovala zase tak, že se fotila za volantem, popíjela kafe a tachometr jí ukazoval rychlost 138 kilometrů v hodině. Přehlédneme-li rychlost, jaksi u toho zapomněla držet volant.

Zatímco ale Sáblíková svůj příspěvek rychle smazala, Poláková stále sbírá nejen lajky, ale i uznání za odvahu. Kriticky jejich počínání okomentovala jenom jedna z fanynek, která podotkla, že to nevypadá moc bezpečně. Jiní jim zase radili, aby si vypnuli raději airbagy, když už musí takto hazardovat.

Jelikož ale jízdu podle všeho ve zdraví přežili, Darwinovu cenu aneb cenu za nejkurióznější smrt naštěstí nezískají.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:13 pondělí 11. května 2020. Anketa je uzavřena.

  • 131
  • 40
  • 29
  • 28
  • 26
  • 25
Komentáře