jít naiDNES.cz

Domácí násilí, nevěry, porod ve vysokém věku: Důvody, proč Bára Basiková tolik zestárla

Takto zepředu je k poznání. | foto: Profimedia.cz

Zpěvačka s nezapomenutelným hlasem Bára Basiková (56) všechny polekala svým vzhledem babičky. Když zrovna nevystupuje, líčením se moc nezabývá, chodí „na přírodno“ a málokdo v ní pozná tu sexbombu, kterou byla. Jenže život se s ní zrovna nemazlil a ty vrásky jsou v obličeji opravdu znát. Čím vším si zpěvačka musela projít?

Známá rockerka Bára Basiková byla vždycky považována za takovou tu nezkrotnou krásku, která se ráda baví, alkoholem nepohrdne a točí se kolem ní plno zájemců.

Ale ani taková rebelka nedokáže udržet čas, i ona, která vždycky experimentovala s barvami na vlasy, zešedivěla, make-upu se vyhýbá, vrásky jsou vidět, ale hlavu si s tím neláme.

Alespoň je vidět, čím vším si v životě musela projít, nechce ze sebe dělat někoho, kým není, spoléhat se na plastiky. Ale zpěvačka si ta životní utrpení připomíná stárnoucím pohledem do zrcadla. 

Tři nešťastná manželství

Bára má za sebou tři manželství, která se nejevila jako ta šťastná. S prvním manželem Petrem Jíchou alias Alvou Basikou žila sedm let, narodila se jim dnes již dospělá dvojčata Anna a Marie.

Jenže jejich vztah byl bouřlivý, s bývalým muzikantem, který se dnes živí jako truhlář, měli doma Itálii. Dost často prý docházelo k potyčkám, kdy Jícha dokonce neměl jít pro facku daleko. I když do něj byla Bára opravdu zamilovaná, musela od něj utéct, nebo by je mohl zničit. 

Ani ten druhý manžel nebyl tím pravým princem na bílém koni. Architekt Jaromír Pizinger měl totiž velkou zálibu v ženách. I když měl vedle sebe takovou krásku, nestačila mu. Nakonec odešel kvůli jiné ženě a Bára se zhroutila.

„Měla jsem nejstrašnější stavy úzkosti a tísně. Já celé dny ležela, celé noci jsem nevylezla z postele, měla jsem zatažené závěsy. Po týdnu mně bylo jasné, že je zle, že tohle nezvládnu,“ nechala se slyšet. 

Bára Basiková s Petrem Polákem.

Bára Basiková s Petrem Polákem

Až nakonec našla útěchu v náručí mladšího herce Petra Poláka. Konečně našla nějakou životní vzpruhu, vášnivě se zamilovala, v což ani nedoufala. Dokonce ta láska byla tak velká, že ze vztahu vzešel syn Theodor, jehož porodila v neuvěřitelných 46 letech. 

Jenže Polákovi se také začala zapalovat lýtka. Dokonce se přišlo na to, že si po netu vypisoval s mladým transvestitou a měli si dokonce domlouvat sex! Tentokrát to ještě Bára ustála, ale další záliby v jiných ženách už vydýchat nemohla a nastal další rozvod.

Porod ve vysokém věku

Od té doby je sama, nechce o lásce ani slyšet, ale je vidět, že ji to trápí. Ráda by se někomu schoulila do náruče a cítila tu mužskou oporu a na chvíli mohla být za tu křehkou ženu.

Největší oporu má samozřejmě v dospělých dcerách, ale také v malém Theodorovi. Svou maminku chrání, jak se dá. To je také jediný mužský, který Báru nezklamal.

Bára Basiková se synem Theodorem

Bára Basiková se synem Theodorem

Ale když otěhotněla, nebyla to zrovna procházka růžovým sadem. Byla už starší a její tělo při příchodu třetího potomka značně chátralo. Jenže to nebylo vše, co by se jí mělo zapsat do tváře.

Synka má dost hyperaktivního, takže občas neví, kde jí hlava stojí, musí na něj dávat pořád pozor, vozí ho ze školy na kroužky, snaží se ho utahat, aby si pak ona sama mohla odpočinout. Ale ta únava je na Báře dost znát.

Bára Basiková na nákupech se synem.

Bára Basiková na nákupech se synem

Snad už žádné pohromy v jejím životě nepřijdou, bude moci relaxovat, zajít si ke kadeřníkovi, na kosmetiku, prostě takové ty ženské věci, které dělají holky hezčími. Péči o sebe by si zasloužila. Vždyť je to pořád krásná „baba“, která by neměla kašlat na svůj vzhled. Třeba pak ten princ konečně přijde...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:54 17. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  82
 • Trapas
  55
 • Super
  28
 • Cože
  24
 • Haha
  23
 • Sladký
  19
Komentáře