jít naiDNES.cz

Basiková o rozchodu s Polákem: Problém jsem mezi námi uměle vytvářela!

Bára Basiková s Petrem Polákem | foto: Herminapress.cz

Zpěvačka Bára Basiková (55) poprvé promluvila o rozvodu s Petrem Polákem. Přiznala, že vinu na rozpadu manželství má především ona. Co se mezi nimi stalo?

Zpěváčka Bára Basiková o svém soukromí nikdy příliš nemluvila. Pro magazín Téma však udělala výjimku. Přestože si zprvu stála za tím, že svou situaci nechce komentovat, nakonec uvedla, že důvodem rozvodu byla vzájemná únava. 

„Manželství jako instituce začíná být vývojem doby a společnosti přežitek. Skláním se před každým, komu manželství vydrželo třicet, padesát, šedesát let. Nemůžete jít pořád spolu, stejně rychle a stejně jednotně. Člověk dospívá, mění se, vyvíjí a možná se i stává náročnějším,“ uvedla zpěvačka s tím, že neviděla v jejich vztahu budoucnost, přestože nic zlého si vlastně neudělali.

„Někdy se vztah dostane do určitého bodu, kdy se ukáže, že už nemá perspektivu, ale to ještě neznamená, že je tam nějaká nenávist nebo zloba. Je dobré vychytat pro rozvod ten správný moment,“ upřesnila.

Zároveň si dala máslo na hlavu. Dle svého názoru k tomuto stavu přispěla tím, že neustále upozorňovala na jejich velký věkový rozdíl. „Petr to nerad slyšel, připadalo mu, že ten konec nějakým způsobem přivolávám. Nemyslela jsem to zle, ale asi jsem to fakt neměla říkat. Vlastně jsem tím náš vztah už na začátku nějak znehodnotila,“ uzavřela.

Polák s Basikovou se podle informací Expresu rozešli již před více než rokem, Polák byl po boku Basikové naposledy zachycen před dvěma lety. Od té doby se na veřejnosti objevovala Basiková buď v osamění, nebo právě v doprovodu jejich společného syna.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:18 7. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  35
 • Super
  13
 • Cože
  7
 • Tvl
  7
 • Sladký
  6
 • Haha
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat