Jitka Asterová: Cože? Moje dcera rozbila FameTeam?

Jitka Asterová o tom, jak vztah její dcery a Zdeňka začal, zřejmě neměla tušení. | foto: Herminapress.cz

Už déle než měsíc randí Anička Linhartová (21) s mladým hercem Zdeňkem Piškulou (17). A jak se zdá, své mamince, Jitce Asterové neřekla o začátcích vztahu úplně vše...

Když jsme Jitku Asterovou potkali na otevíračce nového obchodu s oblečením, měla skvělou náladu. Povedlo se jí totiž shodit pár kilo navíc a obě její děti nic netrápí a jsou spokojené.

Především starší dcera, Anička, která před nedávnem přiznala vztah s mladým hercem a začínajícím zpěvákem Zdeňkem Piškulou.

A tak jsme se jí rozhodli na toto téma vyzpovídat!

„Jé to jsem ráda, že se mě konečně na Zdendu někdo zeptal! Já na tu otázku čekám a ona nepřichází,“ začala radostně Asterová.

„Jsem samozřejmě strašně ráda, že je dcera šťastná, ten kluk se mi líbí. Je až neuvěřitelné, jak si s dcerou rozumí a jak pěkný vztah spolu mají. I přes nepatrný věkový rozdíl, který všichni řeší,“ pokračovala známá moderátorka, která se u celého povídaní usmívala jako měsíček na hnoji.

Fotogalerie

Dokud jsme jí neinformovali, že právě její dcera stojí za Zdeňkovým rozchodem s úspěšnou vloggerkou Teri Blitzen a tudíž i rozpadem FameTeamu. „Vážně?“ vyhrkla nejdřív. „Víte... To se tak prostě někdy stává. Znáte to, nemyslíte to vůbec špatně, ale toho dotyčného omámíte,“ pokoušela se vysvětlit.

„Navíc když je někdo tak strašně okouzlující, tak občas někoho omámí i takhle nevhodně. Určitě si ale nemyslím, že by ho Anička chtěla nějak uhnat,“ omlouvala svou dceru Asterová, která vypadla, že tuhle verzi slyší poprvé.

Že by se na dceru ale zlobila se říct nedá. „Ona je tak hodné stvoření, že něco takového jako rozvrácení vztahu mi k ní nejde,“ uzavřela drobná blondýnka.

Ať je tomu tak či tak, dcera Asterové udělala během jednoho měsíce slušnou rošádu!

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:22 12. února 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  10
 • Haha
  8
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
 • Super
  6
 • Tvl
  6
Komentáře