Plačící Asia Argento z kauzy Me Too: Byla jsem mu nevěrná, ale kvůli mně se nezabil

Herečka Asia Argento se dušuje, že smrt jejího přítele nezavinila její nevěra. | foto: DailyMailTV

Začala s hnutím Me Too, kdy jako jedna z prvních obvinila chlípného Harveyho Weinsteina ze znásilnění. Pobízela další ženy k podobnému přiznání a významně se zasadila o to, aby se povědomí o Me Too rozneslo po celém světě. Pak přišla o milovaného přítele, Anthonyho Bourdaina, který si sám sáhl na život. Následně si Asia Argento (42) prožila peklo, které rozpoutaly nadávky na sociálních sítích, když jí lidé vyčítali partnerovu smrt. Nedávno herečka poprvé o sebevraždě přítele promluvila v emotivním rozhovoru.

Herečka Asia Argento poprvé promluvila o smrti šéfkuchaře Anthonyho Bourdaina (62), který letos na jaře spáchal sebevraždu.

„Dozvěděla jsem se o tom od jeho manažera a bylo to rychlé. Řekl mi, že si Anthony vzal život,“ prozradila herečka, které po celou dobu rozhovoru tekly slzy a místy jí bylo dokonce špatně rozumět.

Na sociálních sítích mi vyčítali, že jsem ho zabila svou nevěrou. To ale není pravda. On měl také milenky a pro nás tohle nebyl problém. Nevěřím, že by udělal takové gesto jen kvůli nevěře,“ tvrdí Argento. Ta byla krátce před tragickou událostí nafocena ruku v ruce s milencem, což podle jejích kritiků mohlo Bourdaina motivovat k sebevraždě.

„Jediné, za co se cítím vinná, je to, že jsem si nevšimla bolesti, kterou v sobě nosil, že jsem to nepostřehla,“ říká v rozhovoru herečka. Bourdain jí prý jednou dokonce tvrdil, že v době, než se potkali, pomýšlel na sebevraždu často. Nikdo tehdy ale netušil, jak blízko smrti skutečně byl.

Zpráva o sebevraždě Anthonyho Bourdaina přišla letos v červnu a nikdo nezná přesné pohnutky, které kuchaře a showmana k činu vedly. Byl úspěšný a bohatý a s Asií Argento údajně prožíval nejhezčí období života.

V dobách největšího vzestupu Me Too svou přítelkyni veřejně podporoval a o Harveym Weinsteinovi prohlašoval, že je to zrůda, která patří do vězení.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:46 23. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Haha
  19
 • Super
  13
 • Cože
  11
 • Sladký
  11
 • Tvl
  10
Komentáře