jít naiDNES.cz

Ashton Kutcher svědčil u soudu s rozparovačem, který mu brutálně ubodal přítelkyni

Herec Ashton Kutcher stanul před soudem, který projednává případ vraždy jeho přítelkyně z roku 2001. Té se dopustil sériový vrah, kterému se přezdívá hollywoodský rozparovač. | foto: Profimedia.cz

Vypadá to jako záběry z kriminálního filmu, ve skutečnosti jde však o holou realitu. Hollywoodský herec Ashton Kutcher stanul před soudem jako svědek v případu brutální vraždy teprve dvaadvacetileté Ashley Ellerinové, která se v roce 2001 stala obětí brutálního vraha přezdívaného hollywoodský rozparovač. Kutcher s ní v té době chodil.

Ashton Kutcher je populárním hollywoodským hercem, oblíbeným hlavně u ženského publika. Zazářil třeba ve filmu jOBS, mapujícím život zakladatele Applu Steva Jobse, a také nahradil Charlieho Sheena v seriálu Dva a půl chlapa. 

Když se proto člověk podívá na jeho fotografie u soudu v Los Angeles, na první pohled ho nejspíš napadne, že Kutcher natáčí nový film.

Realita je ale úplně jiná. Vysoký sympaťák ve skutečnosti figuruje jako jeden ze svědků v soudním procesu s brutálním sériovým vrahem Michaelem Gargiulem, který je po vzoru slavnějšího kolegy přezdíván jako hollywoodský rozparovač. 

Ashton Kutcher vypovídá u soudu.

Ashton Kutcher vypovídá u soudu.

Ten brutálně zavraždil tři ženy, čtvrtou se zabít pokusil, podle zahraničního serveru Rolling Stone může být zodpovědný za smrt dalších až desíti žen.

Právě jedna z Gargiulových obětí byla Ashtonu Kutcherovi blízká. Co víc, v roce 2001, kdy ji vrah brutálně ubodal sedmačtyřiceti ranami v jejím domě v Hollywoodu, s ní chodil. Jde o Ashley Ellerinovou, která byla nadějnou herečkou a věnovala se módě i exotickým tancům. V době smrti jí bylo 22 let.

Michael Gargiulo stanul tváří v tvář herci, kterému brutálně ubodal přítelkyni.

Michael Gargiulo stanul tváří v tvář herci, kterému brutálně ubodal přítelkyni.

Kutcher u soudu vypověděl, že si 21. února 2001 s Ashley po telefonu domluvili rande, to bylo krátce před půl devátou večer. Pak se ji vydal vyzvednout do jejího domu, přišel ve tři čtvrtě na jedenáct, zazvonil, jenže mu nikdo neodpověděl.

Herec se domníval, že si kvůli jeho zpoždění možná Ashley vyrazila raději s kamarádkou. Všiml si však, že se uvnitř svítí, a tak se skrze přední okno podíval dovnitř. Na koberci si všiml něčeho, co považoval za rozlité červené víno, což mohl být následek bujarého popíjení s přáteli, a tak nepořádku nevěnoval pozornost. 

Zda šlo ve skutečnosti o dívčinu krev, není známo, druhý den se ale Kutcher každopádně dozvěděl, že je jeho přítelkyně mrtvá.

Ashtonu Kutcherovi se na události z roku 2001 nevzpomíná příjemně.

Ashtonu Kutcherovi se na události z roku 2001 nevzpomíná příjemně.

Herec u soudu prozradil, že mu o její vraždě přišli následujícího dne říct policisté, které přivolala spolubydlící oběti. Kutcher se kromě obrovského šoku z její smrti prý obával, že ho policie bude z vraždy podezírat, protože na dveřích nepochybně musely být jeho otisky prstů. Ve skutečnosti ale nikdy na seznamu podezřelých nefiguroval.

Policisté dlouho nemohli vraha dopadnout. Gargiulovi se dostali na stopu až o sedm let později, v roce 2008. Zjistili, že se s Ashley Ellerinovou seznámil a získal její důvěru, načež se vloupal do jejího domu, počkal si, až vyleze ze sprchy, a začal ji zuřivě bodat. To vše se podle policie mělo stát jen několik minut poté, co dotelefonovala s Kutcherem.

Kriminalisté kromě toho zjistili, že Michael Gargiulo už ve svých osmnácti letech, v roce 1993, téměř stejným způsobem ubodal stejně starou sousedku. Tehdy dokonce během vyšetřování figuroval mezi podezřelými, ale policie mu vraždu nedokázala. 

Pak si dal pauzu až do vraždy Ashley Ellerinové a poté vraždil ještě v roce 2005. O dva roky později se o další mord pokusil, ale oběti se podařilo utéct.

Bestiálnímu vrahovi nyní před soudem hrozí i trest smrti, ten pro něj totiž žádají prokurátoři. Označili ho za brutálního sériového vraha, jehož koníčkem bylo sledování mladých žen a hledání ideální příležitosti k jejich ubodání.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 27. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  50
 • Super
  18
 • Trapas
  17
 • Haha
  15
 • Sladký
  14
 • Cože
  13
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře