jít naiDNES.cz

Artur Štaidl nám zdivočel: Ferneta pije rovnou z lahve!

Takto trávil páteční večer Artur Štaidl. Vystoupil se vou kapelou a pak pil Ferneta rovnou z láhve. | foto: Expres.cz

Syn tragicky zemřelé Ivety Bartošové (†48) se mění v drsňáka. I když se ho jeho tatínek Ladislav Štaidl snaží držet zkrátka a zakazoval mu dokonce i hudební kariéru, Artur se vzepřel a pěstuje si imidž tvrdého rockera. Po vystoupení se občerstvoval tvrdým chlastem, a to rovnou ve velkém.

Behinde The Mirror. Tak se jmenuje melodic-metalcore kapela mladého Štaidla, se kterou pravidelně koncertuje. A zatímco za jeho předvedený výkon na pódiu by na něj byla jeho maminka pyšná, to co vždycky nastane po koncertě by vidět určitě nechtěla.

Artur se totiž opět oddával alkoholu. A zatímco naposledy pil jenom pivo, tentokrát se to neobešlo bez tvrdého. A nešlo jenom o jednoho nebo dva panáky. Artur pil chlapácky rovnou z láhve.

Fotogalerie

Zajímavé bylo, že se na obzoru opět objevila pohledná brunetka, která byla naposledy převlečená za kočičku, a i když bylo venku pod nulou, opět se před Artíkem promenádovala v hlubokém výstřihu.

Otázkou jenom zůstává, jestli Artur pije, protože jako malý doma nic jiného neviděl a přijde mu to normální. Období puberty pro něj bylo hodně složité, protože právě v té době začaly na povrch prosakovat problémy jeho matky s pitím a sebevražednými pokusy.

Artur navíc v té době výrazně přibral a společnosti se spíše vyhýbal. Právě koncerty, kamarádi z kapely a fanynky dodali kdysi ušláplému tlouštíkovi sebevědomí a drajv.

Každopádně by Artur neměl nikdy zapomenout, co s lidskou myslí dokáže alkohol udělat.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:56 8. května 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  49
 • Tvl
  23
 • Super
  15
 • Cože
  15
 • Haha
  14
 • Sladký
  12
Komentáře