Jak žije syn Ivety Bartošové Artur Štaidl? K otci si nastěhoval krásnou přítelkyni!

13. května 2019
Máma by na něj byla pyšná. Z kdysi nejsledovanějšího dítěte Česka je totiž dospělý chlap. Syn tragicky zemřelé zpěvačky Ivety Bartošové Artur Štaidl si již pořídil své první auto, a dokonce žije na hromádce s přítelkyní!

Když se Iveta Bartošová před pěti lety rozhodla skokem pod jedoucí vlak ukončit svůj život, vzdala se toho nejcennějšího, co rodič může mít. Neviděla dospět svého jediného syna Artura, který jí byl po celý život vším. Pokud by dneska ještě žila, byla by na něj pyšná. A to právem. Artur Štaidl jí totiž ostudu rozhodně nedělá.

Nejenže, stejně jako jeho dívka, studuje Vysokou školu hotelovou v Praze, ale chová se jako dokonalý gentleman. Když totiž přijel se svou krásnou přítelkyní ke škole a zjistil, že poblíž není žádné volné parkovací místo, zastavil, aby jeho partnerka mohla vystoupit, a sám jel vůz zaparkovat na nejbližší volné místo, které bylo přibližně kilometr od budovy školy.

Pyšná by na něj Iveta byla i z jiného důvodu. Ačkoliv po ní, s ohledem na to, že jenom vila se prodala za sedm milionů korun, zdědil miliony a po své smrti mu vydělala dalších tři a půl milionu korun, nepořídil si žádné žihadlo, ale „obyčejnou“ Škodu Octavii.

Z některých našich snímků je zřejmé, že rozhodně nevolil tu nejdražší výbavu, možná naopak pouze tu základní. A jelikož na ní má brněnskou registrační značku, dá se předpokládat, že ji navíc kupoval z druhé ruky, protože jako první majitel by automaticky získal pražské značky. Nedá se totiž předpokládat, že má Artur trvalé bydliště v Brně.

Ještě do září loňského roku se navíc snažil jít ve šlépějích obou svých rodičů. Na přání svého otce studuje vysokou školu, aby jednou mohl šéfovat nějakému významnému hotelu, a jako člen metalové skupiny Behind the Mirror pokračoval svým způsobem v odkazu své slavné maminky. Kapela se ale před časem rozpadla, což její členové dali za vinu nedostatku času a také neshodám, které mezi sebou měli.

Jelikož byl ale Artur Štadil pro hudbu zapálený od dětství, neumíme si představit, že šlo o poslední kapelu, v níž se objevil. Dokud se ale znovu nenadchne pro nějaký hudební projekt, bude mít alespoň víc času na svou krásnou partnerku, se kterou má randit již řadu měsíců.

Nejde ale o jeho první dívku. Již v minulosti jsme ho po koncertech jeho dnes již bývalé kapely nafotili v objetí s jinými dívkami. Tentokrát ale jde, jak se zdá, o vážný vztah. Jenom je škoda, že svou slečnu nemůže představit své milované mamince.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:44 10. září 2019. Anketa je uzavřena.

  • 272
  • 45
  • 35
  • 33
  • 23
  • 21
Komentáře