Jak žije syn Bartošové Artur? Zase bojuje s nadváhou, andělský obličej mu zůstal

Jméno jeho slavné maminky se ke konci roku ve velké míře skloňovalo s novou knížkou „Má dcera Iveta“, která vznikla ve spolupráci s jeho babičkou Svatavou. Ačkoliv se k ní vyjádřil téměř každý, syn tragicky zemřelé zpěvačky Ivety Bartošové Artur Štaidl mlčel. Jak nyní ale žije kdysi nejsledovanější dítě českého showbyznysu?

Artur Štaidl má za sebou opravdu krušné dětství. Nejednou byl svědkem opileckých eskapád své milované maminky, která si nakonec 29. dubna 2014 skokem pod vlak vzala život. Ačkoliv se čas od času se Artur svým otcem Ladislavem Štaidlem objeví na nějaké premiéře, pokud jde o Bartošovou, je skoupý na slovo.

Jeho babička Svatava se dokonce v již zmíněné knížce nechala slyšet, že o své mamince nechtěl dlouhé roky mluvit. Až před časem jí dovolil, aby mu o ní vyprávěla.

Jak ale dneska žije syn Ivety Bartošové, kterému se loni v září rozpadla kapela Behind the Mirror?

Z námi pořízených snímků je sice vidět, že Artur znovu lehce přibral, ale působí dost spokojeně. Dost možná za to může tmavovláska, která opřená o dům jeho otce vykuřovala cigaretu, zatímco on smetáčkem odhazoval sníh ze svého vozu (a posléze ze své bundy).

Sami se podívejte do galerie, jak zmužněl a dospěl syn snad nejslavnější naší zpěvačky a zda byste ho ještě poznali.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:21 6. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  104
 • Tvl
  86
 • Super
  63
 • Cože
  42
 • Haha
  27
 • Sladký
  24
Komentáře

Mohlo by vás zajímat