Anthony Hopkins přiznal psychické problémy. Není ale sám, kdo trpěl

12. prosince 2016
Legendární hollywoodský herec Anthony Hopkins přiznal, že ho straší démoni v podobě nejistoty. Přesvědčují ho o tom, že ho nikdo nemá rád. Trpí paranoiou a často díky ní tíhne k depresi. Nejen zahraniční, ale i české celebrity však mají problémy s psychikou. Kdo si v životě vytrpěl muka?

Anthony Hopkins (78), kterého si většina Čechů pamatuje z kultovního hororu z roku 1991 Mlčení jehňátek, otevřeně promluvil o svém psychickém stavu. Je plný strachu!

„Budu upřímný. Jsem přesvědčený, že trpím paranoiou, že mě nikdo nemá rád. Tíhnu k melancholii a někdy mám i depresivní stavy. Snažím se s tím bojovat, pracovat a bavit se, když to ale nejde, zábavu předstírám,“ uvedl v rozhovoru pro časopis The Mirror.

Hopkins tvrdí, že ho pronásledují démoni.

Hopkins tvrdí, že ho pronásledují démoni.

Také přiznal, že se mu jen málokdy podaří spatřit tu pozitivní stránku věci a je velice nevrlý. Život vnímá skepticky. Nemá cenu chtít všechno kolem sebe dokonalé, protože neexistuje způsob, jak toho docílit. „Stejně jednoho dne zemřete,“ dodal na závěr.

Manželka Stella Anthonymu dodává sílu.

Manželka Stella Anthonymu dodává sílu.

Hopkins se momentálně věnuje malířství, v čemž ho plně podporuje i jeho o 13 let mladší žena Stella: „Můj dobrý přítel, Stan Winston, který vytvořil Jurský park, byl umělec. Bohužel, on už je mrtvý, ale když viděl moje malby, řekl mi: Nezkoušej to, prostě to udělej!“

Nejde však o nešvar pouze zahraničních celebrit, které se navenek tváří silně a přitom v hloubi duše trpí zužující nejistotou.

Bojovala s ní z českých hereček například i Vlastina Svátková, Iva Pazderková, Olga Šípková a teprve před pár dny s tím statečně vyšla na povrch i slovenská zpěvačka Tina.

Ze zahraničních celebrit dlouhá léta bojovala s depresemi také kráska Catherine-Zeta Jones.

Hvězdy, do kterých byste to nikdy neřekli. Zdánlivě mají všechno, uvnitř ale trpí.

No, není vždy všechno tak, jak se na první pohled zdá.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 úterý 11. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 15
  • 13
  • 13
  • 12
  • 11
  • 10
Komentáře