Bude Pohlreich zapomenut? Diváci přicházejí jeho nástupcům na chuť!

Mají Jitka Pagana a její syn Santo šanci zaujmout pozici kata nekvalitní české gastronomie Zdeňka Pohlreicha? Vypadá to, že ano. Ačkoliv se to zprvu zdálo být jako nemožné, fanoušci jim přicházejí na chuť!

Když před mnoha lety Zdeněk Pohlreich začínal se svým pořadem Ano, šéfe!, diváci ho srovnávali s Gordonem Ramsaym z Pekelné kuchyně. Dneska se situace změnila. Ve chvíli, kdy se rozneslo, že Ano, šéfe! v takové podobě, jak pořad známe, končí a na scéně se objeví drsná „šéfová“ v podobě Jitky Pagana, které bude pomáhat její syn Santo, začali se fanoušci pořadu bouřit.

Nevraživost vůči Jitce Pagana a jejímu synovi dokonce došla tak daleko, že někteří diváci začali na sociálních sítích zakládat stránky pro podporu návratu Zdeňka Pohlreicha s tím, že Ano, šéfová! si nikdy nepustí.

Nutno říct, že stačily tři díly a Santo a jeho matka si na svou stranu získali řadu diváků, což je u pořadu nezvyklý jev. Zvykem spíše je, že úroveň s přibývajícími díly klesá, ne naopak.

To ale neznamená, že mají Paganovi vyhráno. Značná část diváků stále touží po návratu Zdeňka Pohlreicha a ještě chvíli potrvá, než si uvědomí, že k tomu nikdy nedojde.

Otázkou zůstává, zda se Jitce a Santovi podaří k televizním obrazovkách přilákat takové množství diváků, aby jejich snažení nezůstalo jen u pilotní série. To se budeme muset nechat překvapit.

Jedno je jisté, základem je se nesnažit Pohlreicha nahradit, ale najít si vlastní cestu k divákům.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 2:15 4. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  83
 • Super
  34
 • Haha
  17
 • Tvl
  14
 • Cože
  12
 • Sladký
  12
Komentáře