Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pohlreichovo „Už nikdy!“ v praxi: Těšte se na novinku Jak to bylo, šéfe?

  Ano, šéfe! se vrací, a to i přes slova Zdeňka Pohlreicha (65), který před čtyřmi lety oznámil, že s tímto pořadem definitivně končí. Vytuněná verze s názvem Jak to bylo, šéfe? je takový retrospektivní výlet po českých profesionálních kuchyních. Osm dílů, osm národních kuchyní, osm kuchařů. Dosáhnou na stejný úspěch jako exkurze do restaurací a hospod, kterým se příliš nedařilo?

  „Žádný rozkol, žádné drama. Prostě jsem ztratil chuť pokračovat,“ potvrdil Zdeněk Pohlreich pro iDNES.cz v roce 2018, když FTV Prima oznámila, že Ano, šéfe! definitivně končí. 

  „Casting se stával stále složitějším, mnozí lidé, kteří se do pořadu hlásili, v něm viděli hlavně způsob, jak si jeho prostřednictvím udělat reklamu. A já jsem prostě najednou ztratil chuť mluvit jim do života,“ doplnil tehdy šéfkuchař.

  Zdeněk Pohlreich se vrací s Ano, šéfe! Milovníci pořadu mohou být zklamáni, doznal totiž řady změn.

  Rok se s rokem sešel, k tomu si přidala pandemie koronaviru, která gastronomickou branží pořádně zamíchala, a ejhle, Pohlreich změnil názor. Přiznal, že peníze, jež vydělá díky primáckým formátům, se vždycky hodí, a tak svůj ustup z televizní slávy ještě jednou přehodnotil.

  Vařil rychlá jídla v novince Šéfem za pár minut, griloval a seznamoval páry ve své restauraci a už 2. května se opět vytasí s volným pokračováním Ano, šéfe!, pořadem, který diváci milovali.

  Pohlreich je jako šéf nekompromisní.

  Jestli jste měli rádi Ano, šéfe! a chcete se podívat, jak se tu gastronomie změnila za posledních třináct let, tohle je pořad pro vás. Optimismus je zcela namístě a zlepšení naprosto patrné. Buďte optimisty s námi,“ říká k tomu Pohlreich, který bude tentokrát hlavně chválit a diváky vezme ke svým neméně úspěšným kolegům.

  Zdeněk Pohlreich se vrací s Ano, šéfe!

  Otázkou je, co na změny budou říkat diváci. Ti byli zvyklí na blafy a horory z českých a moravských restaurací i šéfovu jadrnou mluvu. Toho se ale teď, zdá se, nedočkají. Maximálně ve chvílích, kdy půjdou záběry z dílů z let minulých. 

  „Zajímavá doba, která změnila hodně v mém životě. Potkal jsme velikou spoustu zajímavých lidí a dozvěděl se i hodně o tom, jak se u nás žije a žilo. A taky jsem si uvědomil, že dobré jídlo je jedna ze skutečných životních kvalit,“ zavzpomínal na populární pořad o blafech samotný šéf.

  Těžko říct, jestli lidé u televize docení, že po dvou letech s pandemií chce Zdeněk mnohem více chválit a oceňovat práci kolegů. Jsou na to fanoušci Ano, šéfe! zvědaví? To se dozvíme už brzy!

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 středa 17. srpna 2022. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   19
  • Super
   17
  • Cože
   5
  • Sladký
   5
  • Tvl
   5
  • Haha
   4
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...