Dcera Felixe a Dády ostře o své rodině: Ty svině máme v sobě!

Když se dceři Dády Patrasové Aničce Slováčkové naskytla příležitost zahrát si v pohádkové show Tři oříšky pro Popelku, měla hned jasno, o kterou roli se bude ucházet. A hlavní představitelka to nebyla. Anička zatoužila po roli nevlastní sestry Dory a má pro to své vysvětlení. Se svou slavnou maminkou mají prý svině v krvi!

Za poslední roky měla Anička Slováčková (22) plnou hlavu starostí kvůli svým rodičům Dádě Patrasové a Felixi Slováčkovi, jejichž jména byla v souvislosti s hudebníkovou nevěrou skloňována hodně často. Blondýnka, která zářila v jedné z řad show Tvoje tvář má známý hlas, si z rodičů bere ale lepší příklad a jde v jejich uměleckých stopách.

Zatímco Dáda Patrasová si v dnes již legendární pohádce Arabela zahrála pyšnou a panovačnou princeznu Xénii, Anička ztvární roli Dory v Třech oříšcích pro Popelku po Daně Hlaváčové. A má pro své rozhodnutí jednoduché vysvětlení.

„Já bych řekla, že ty záporný role mám v krvi. Moje maminka nehrála nikdy nic kladného, takže ty svině máme tak nějak v sobě,“ přiznala se bez obalu Slováčková, která díky talentové show Tvoje tvář má známý hlas dokázala, že není jenom protekčním frackem, ale talentovanou zpěvačkou a herečkou.

„Moc se na to těším a jsem přesvědčená, že to zvládnu. Těším se na scénu, jak budeme ujíždět v kočáře a spadneme někam do žumpičky,“ dodala Slováčková.

Tak snad si její slova slavná maminka nevezme moc k srdci. Její role futuristické vědkyně Emilie Fernandez z Návštěvníků nebyla totiž záporná, ale i díky ní se zapsala do srdcí tisíců fanoušků. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:50 12. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  23
 • Trapas
  10
 • Haha
  8
 • Tvl
  7
 • Sladký
  6
 • Cože
  5
Komentáře