jít naiDNES.cz

Mezi Patrasovou a Slováčkem je to šílený, dcera raději odešla z domu!

Anička se odstěhovala od rodičů. Můžou za to snad spory? | foto: Herminapress.cz

Život Dády Patrasové se v roce 2015 obrátil o sto osmdesát. Po odhalené nevěře svého manžela Felixe Slováčka podala žádost o rozvod, trápily jí zdravotní komplikace a teď se od ní ještě odstěhovala milovaná dcera Anička.

Miláček všech dětských srdcí a sexsymbol 80. let Dáda Patrasová nemá zrovna šťastné období. Poté, co na jejího muže Felixe Slováčka praskla nevěra s výtvarnicí Lucií Gelemovou a podala žádost o rozvod, se od ní odstěhovala její milovaná dcera Anička.

Fotogalerie

„Situace doma už pro ní byla neúnosná,“ svěřil se nám jeden z rodinných přátel Patrasové a Slováčka. „Felix stále odmítá ukončit vztah s Lucií Gelemovou, ale také nechce podepsat rozvodové papíry, Dáda je tak v pasti a nemůže s tím nic dělat,“ pokračoval o tom, že situace ve vile na Vinohradech je vyhrocená a nemá řešení.

Když jsme tak kontaktovali samotnou Aničku, informaci o tom, že se odstěhovala nám potvrdila. „Je to pravda,“ řekla stručně. O aktuálním dění doma se však bavit nechtěla. „Chci se osamostatnit a mít už svůj klid. Vždyť je to normální, že se lidi po 18ti letech života s rodiči odstěhují. Ať už dřív či později,“ dodala s tím, že časem by ráda bydlela s kamarádkou. „Hodně spolu o tom mluvíme,“ uzavřela.

Je tak nasnadě se ptát, zda několikaleté manželství dokáže ještě vůbec něco zachránit. Felix by si měl navíc dobře rozmyslet, co je pro dobro rodiny a co naopak pouze pro jeho vlastní uspokojení. Svou neukojenou vášní totiž ubližuje nejen samotné Patrasové, ale především rodině jako celku.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 11. května 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  37
 • Super
  18
 • Tvl
  16
 • Sladký
  14
 • Cože
  13
 • Haha
  8
Komentáře