Usmíření na Den matek. Dcera poslala Dádě Patrasové dojemný vzkaz!

Anna Slováčková poslala své mamince a celé rodině dojemný vzkaz. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Když Dáda Patrasová na konci loňského roku nabourala a následně nadýchala 2,5 promile alkoholu, její dcera Anička pro jistotu na čas zmizela ze sociální sféry a nesly se zvěsti, že je na svou slavnou maminku velmi naštvaná. Nyní se ale zdá, že jí celonárodní ostudu odpustila. Poslala jí totiž dojemný vzkaz!

Dáda Patrasová v posledních týdnech jde doopravdy do sebe. Nejenže přestala pít, začala dokonce i cvičit. Proměny si určitě všimla i její dcera Anna Slováčková. Ta nyní své mamince, kvůli níž si dozajista prožila své, poslala skrytý vzkaz.

„Každý dělá chyby a vše dobré i špatné, co ve svém životě uděláte, tvoří vaši osobnost a váš příběh. Je důležité vzít si z těch chyb ponaučení a zamyslet se nad tím, než něco uděláte a řeknete,“ napsala Slováčková s tím, že svou rodinu miluje.

Je jen otázkou, zda tato slova patří i jejímu tatínkovi Felixu Slováčkovi, který žije se svou milenkou Lucií Gelemovou. S tou se totiž ona, jak nám před časem sama Slováčková prozradila, nikdy nepotkala a do budoucna to nemá ani v plánu.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat