Maminka pro smích? Anička Slováčková si z Dády Patrasové pořádně vystřelila

Anička si z maminky dokáže pořádně vystřelit. | foto: Profimedia.cz/Instagram

Sympatická zpěvačka Anička Slováčková (23) si sice se svou maminkou Dádou Patrasovou (62) zažila své, ale pořád se snaží být nad věcí. Teď si dokonce z ní vystřelila natolik, že to možná doma pěkně schytala.

Krásná dcera Dády Patrasové Anička Slováčková už neví, jak má celou situaci kolem své maminky komentovat, proto se rozhodla jít cestou humoru.

Už měla dost toho, jak se jí všichni ptali na to, jestli Dáda pije, jak to bylo s její autonehodou pod vlivem alkoholu, jaké vztahy mezi sebou vlastně mají.

Proto si teď řekla, že všem odpoví humorem sobě vlastním. Když jela s kapelou na masopust, kde vystupovali, každý se za někoho převlékl, aby to bylo vtipné.

A Aničku nenapadlo nic jiného než jednoho člena skupiny převléknout za mámu, která je známá tím, že už odmlada nosí stále ty stejné vlasy: tmavé, rovné, s ofinou.

A další poznávací znamení bylo v době její největší slávy, že s sebou vždy nosila plyšovou žížalu Jůlii. Ta nemohla chybět ani v Aniččině kapele, která si z Dády tak trochu utahovala.

Anička jednoho člena své kapely (vlevo dole) převlékla za svou mámu Dádu a...

Anička jednoho člena své kapely (vlevo dole) převlékla za svou mámu Dádu a ještě mu dala plyšovou žížalu Jůlii.

Jejich převleky vypadaly opravdu vtipně. Ale přišlo to humorné i samotné Dádě, která má kvůli své autonehodě z ostudy kabát?

O tom už se Anička – možná radši – nezmínila. Snad doma nedostala vynadáno za to, že si z mámy dělá takovou srandu.

Komentáře