jít naiDNES.cz

Drsné podmínky během natáčení: Minus 17 stupňů a každý den měl někdo krizi, říká Polívková

Má za sebou sice již mnoho natáčení, takové ale ještě nezažila. Anna Polívková přiznala, že během natáčení filmu Ženská na vrcholu musela překonat sama sebe. Nejenže bylo chvílemi až minus 17 stupňů, ale na vrcholu Chopku byl i nedostatek kyslíku.

V novém filmu Lenky Kny hraje Anna Polívková zpovykanou Pražanku, která se omylem ocitla na hydrometeorologické stanici, kde má i se svým synem strávit vánoční svátky.

S postavou Heleny, již ztvárnila, ale naštěstí nemá mnoho společného. Jinak by se film nenatočil. Musela v Tatrách, kde se počasí mění každých dvacet minut, strávit měsíc v kuse.

„Bylo to nádherné, ale kvůli počasí se plány dost často měnily. Bylo to komplikované a zábavné. Doufám, že ten film bude zajímavý, jinak by bylo zajímavé natočit to natáčení,“ prozradila nám na slavnostní premiéře Polívková, která měla podle svých slov mnohdy problém tvářit se mile.

„Lokace byla jedna. Byla to hydrometeorologická stanice na Chopku, kde chvílemi bylo i minus 17 stupňů. To je pak těžké tvářit se mile. Člověk se snaží, ale má zmrzlé rysy,“ vysvětlila herečka s tím, že i tak byla během natáčení zábava, přestože se neustále něco kazilo.

„Každý den měl někdo nějakou krizi. Šlo to od začátku do konce. Možná to bylo nedostatkem kyslíku,“ míní.

Anna se po dlouhé době v jednom filmu objevila i se svým otcem Bolkem Polívkou, který hraje (a vlastně ani nemusí) roli jejího otce.

„Já jsem s tatínkem nejklidnější. Je to báječný člověk, umí vše odlehčit a uvolnit. Kdysi jsem si myslela, že s ním budu nejnervóznější, ale já jsem naopak před ním klidná. Od něj víte, co si myslí, z výrazu. Rady dává ale hodně nenuceným způsobem,“ dodala herečka.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře