jít naiDNES.cz

Anna Polívková a její zajíček: Inkognito rande v kině, pak procházka, víno a pizza!

Anna Polívková vyvedla svého zajíčka do kina. | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

Rozchod s tanečníkem Michalem Kurtišem ještě oficiálně nepotvrdila, už ale dávno randí s jiným! Herečka Anna Polívková (40) vyrazila do kina na premiéru a doprovod jí dělal o třináct let mladší „zajíček“ Jiří Matoušek.

Anna Polívková vyrazila na nový film své kamarádky Elišky Křenkové. S milencem si sedla dozadu a v potemnělém sále to mezi nimi velmi jiskřilo. Tulili se k sobě jako čerstvě zamilovaní puberťáci.

Po premiéře se nenápadně vypařili. 

Polívková svého zajíčka chytila za ruku a vedli se spolu noční Prahou.

V místní večerce si páreček koupil dvě lahve vína, které si Matoušek schoval do svého kabátu. Cestou se ještě stavili pro pizzu do ruky a společně zamířili k Matouškovu bytu.

O vztahu Anny Polívkové s Jiřím Matouškem se mluví a píše po březnové afterparty Českých lvů, kdy si Aničku nevyzvedl její „oficiální“ přítel Michal Kurtiš, ale přijel pro ni mladý hezounek, kterému se herečka hned vrhla kolem krku.

Deník Aha! tehdy informoval, že tím mladíkem je Jiří Matoušek, mladý herec, jenž bojoval o titul nejhezčího homosexuála i Muže roku 2012.

„Jirka je herec a umělec. Často hraje v různých přestaveních, tam se také asi s Aničkou seznámil,“ prozradil Matouškův kamarád.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat