jít naiDNES.cz

Bála jsem se, že změní můj život i osobnost, řekla Polívková o plastice nosu

Jednu z hlavních rolí obsadila Anna Polívková. | foto: trailer filmu Špindl

Herečka, zpěvačka a tanečnice Anna Polívková (39) patří mezi hojně obsazované hvězdy českého filmu. Talent, smysl pro humor a taky nezaměnitelný vzhled jsou jejími hlavními devízami. Není proto divu, že by třeba svůj nos neměla. I když přiznala, že v plánu to svého času měla.

„Můj nos? V jednu chvíli jsem ho trochu řešila a byla jsem dokonce i celkem připravená na plastickou operaci. Ve finále jsem ale moc ráda, že jsem to neudělala. Neberu to ale nikomu, když má někdo velký mindrák. Ať na operaci klidně jde, pokud se skutečně trápí,“ svěřila se v rozhovoru pro DVTV Anna Polívková

„Myslím, že kdybych změnila svůj vzhled, změnila bych tím i běh života. Třeba by si mě nevybral můj partner a dal by přednost někomu jinému,“ zamýšlela se herečka.

Byla připravená zákrok podstoupit, rozhodující však byl moment, kdy se dozvěděla, že by svůj nový vzhled vůbec nemusela přijmout. „Dočetla jsem se taky, že se člověk nemusí smířit s výrazem tváře, že se nemusí poznávat, což mě jako herečku vyděsilo úplně nejvíc,“ vysvětlila hvězda filmu Po čem muži touží. I kdyby měla teoreticky tu možnost, neměla by ani svůj vzhled, ani pohlaví, protože nemá pocit, že muži nebo naopak ženy měli na růžích ustláno jen tím, že se narodí.

„Nelze říct, jestli to v životě mají lehčí muži a těžší ženy. Záleží na individuích, znám hodně mužů, kteří jsou komplikovaní, hodně citliví a řeší věci hrozně složitě, a pak zase ženy, které jdou rovnou na věc a jsou přímočaré. Já bych neměnila,“ svěřila v rozhovoru pro DVTV sympatická herečka, které to v poslední době ohromně sluší.

„Nelíčím se kvůli někomu, ale spíš podle toho, jak se chce mně samotné. Nemyslím si, že by se třeba sportovkyně musely nutně líčit. Když chtějí, tak proč ne. Vždyť třeba Gábině Koukalové to ohromně slušelo,“ zamyslela se nad typicky ženskými záležitostmi Polívková, která geniálním ztvárněním muže v ženském těle dělá ze snímku režiséra Rudolfa Havlíka zaručeně nejlepší českou komedii druhé půlky letošního roku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:44 středa 23. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  27
 • Tvl
  8
 • Cože
  7
 • Trapas
  6
 • Sladký
  5
 • Haha
  4
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat